letadlo ico Levné letenky do Trentonu

Trenton je hlavní město amerického státu New Jersey a krajské město Mercer County. Krátce bylo také hlavním městem USA, přičemž na jihozápadě hraničí s metropolitní oblastí města Filadelfie. V Trentonu žije zhruba 85 000 obyvatel, kteří mluví převážně anglicky, ačkoliv tu úřední jazyk neexistuje. Měnou je americký dolar, stejně jako ve zbytku USA. Dnes se do Trentonu dají zakoupit levné letenky s odletem přímo z Prahy.

Letenky Praha - Trenton v New Jersey

Trenton-Mercer Airport

Zkratka letiště: TTN
Letenky do USA - Trenton v New Jersey

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Trentonu

Letiště Trenton–Mercer Airport je napůl civilní, napůl vojenské a nachází se 6 kilometrů severozápadně od Trentonu. Letiště tu fungovalo už v roce 1907, přičemž dnes má kód IATA TTN. Trenton–Mercer Airport je čtvrté nejzaměstnanější letiště ve státě New Jersey. Má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál se dvěma bránami. Každý rok služeb tohoto letiště využije asi 325 000 cestujících – pokud chcete, můžete být jedním z nich, stačí si jen koupit levné letenky s odletem z Prahy. Dostupnost do města je zajištěna místní dopravou a taxíky.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Trenton v New Jersey - místní čas: 5:18
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 40.71677, -74.066254
Vzdálenost z Prahy: 6574 km


Do Trentonu za turistickými cíli

Trenton je město kultury a umění – potěšit svou duši můžete například ve státním muzeu, kde najdete jak archeologické vykopávky tak umění, městském muzeu Trentonu nebo státní knihovně. Dále se ve městě nachází staré kasárny z 18. století, Trenton Battle Monument, což je památník na oslavu vítězství kontinentální armády, Trenton City Hall, Trenton War Memorial nebo dům Williama Trenta, který byl postaven v roce 1719 a nějakou dobu zde sídlili guvernéři. Přileťte se na tyto památky podívat na vlastní oči díky levným letenkám z Prahy do Trentonu.

Levné letenky do Trentonu

Podívejte se do Ameriky a poznejte tento svět na vlastní kůži. Díky levným letenkám z Prahy se můžete připravit na let do Trentonu. Toto město je oblíbenou turistickou destinací a levné letenky do Trentonu rychle mizí, takže s jejich rezervací určitě neváhejte. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Trentonu je 11 hodin, které můžete strávit v pohodlí letadla.


Počasí Trenton v New Jersey

slunce

4°C

Východ slunce: 7:01

Západ: 16:34

Pátek

zataženo

7°C

teplota 11°C 3°C

Sobota

zataženo

10°C

teplota 14°C 6°C

Neděle

zataženo

12°C

teplota 14°C 11°C

Pondělí

zataženo

11°C

teplota 13°C 9°C

Letenka Trenton v New Jersey

Trenton v New Jersey se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Trenton v New Jersey - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Trentonu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace