letadlo ico Levné letenky do Atlantic City

Atlantic City je známá destinace nacházející se na východním pobřeží USA v kraji Atlantic County ve státě New Jersey. Pláže Atlantic City jsou omývané Atlantským oceánem. V centru města žije přibližně 40 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je to až 275 000 lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Atlantic City jsou za výhodné ceny a navíc s odletem z Prahy, tak proč ještě váháte?

Letenky Praha - Atlantic City

Atlantic City International Airport

Zkratka letiště: ACY
Letenky do USA - Atlantic City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Atlantic City

Městu Atlantic City slouží mezinárodní letiště Atlantic City International Airport, které leží asi 16 kilometrů severozápadně od centra. Jeho IATA značení je ACY, přičemž otevřeno bylo už v roce 1942. Jedná se o velmi rušné letiště, které během jednoho roku zvládne obsloužit přes 1,4 milionu spokojených pasažérů. Ti tu přistávají v letadlech na dvou asfaltových příletových a vzletových dráhách. Míří sem z domácích i zahraničních destinací. Pro dopravu do města z letiště v Atlantic City lze použít taxíky, kyvadlovou dopravu, která jezdí i k železniční stanici, nebo autopůjčoven. Levné letenky do Atlantic City jsou s odletem z Prahy a za akční ceny, objednejte si je online ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.72
Atlantic City - místní čas: 18:43
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.364281, -74.422928
Vzdálenost z Prahy: 6697 km


Do Atlantic City za turistickými cíli

Do Atlantic City turisté míří za zlegalizovanými hazardními hrami a také za příležitostí vykoupat se v oceánu. Jsou zde krásné bílé písečné pláže a oceán je teplý. Na pobřeží je mnoho různých atrakcí v dovolenkových střediscích, tak některé z nich okuste taky. Dále je v Atlantic City možno vidět známé pobřeží molo Boardwalk z roku 1870 a největší varhany světa, které jsou uloženy v Atlantic City Convention Hall. Zahrát hazardní hry si můžete v kasinu Caesars, Bally´s, Harrah´s nebo třeba Tropicana. Mezi historické památky Atlantic City patří ještě dřevěný slon Lucy, vytvořený v roce 1881. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Atlantic City z Prahy.

Levné letenky do Atlantic City

Dopřejte si luxusní dovolenou za velkou louží a poznejte kulturu a památky USA. Stačí si nyní jen objednat levné letenky do Atlantic City, které jsou navíc s odletem z Prahy. Levné letenky do Altantic City z Prahy jsou velmi žádané a rezervovat si je lze i z pohodlí domova online. Průměrná doba letu je z Prahy do Atlantic City asi 11 hodin. Zabookujte si levné letenky do Atlantic City z Prahy, dokud nějaké jsou.


Letenka Atlantic City

Atlantic City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Atlantic City - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Atlantic City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace