letadlo ico Levné letenky z Prahy na Newark Liberty International Airport
v Newark - USA Amerika

Newark Liberty International Airport je mezinárodní letiště, které se původně jmenovalo Newark Metropolitan Airport a poté Newark International Airport. Najdeme ho mezi městy Newark a Elizabeth, asi 25 kilometrů jihozápadně od Manhattanu v New Yorku. Letiště nese IATA značení EWR a první letenky na něj šlo zakoupit už v roce 1928. Jedná se o velmi vytížené letiště, které každý rok obslouží přes 37,4 milionu pasažérů, jejichž letadla tu přistávají na třech asfaltových příletových a vzletových ranvejích. Dostupný je také jeden betonový heliport. Terminály pro pasažéry jsou na letišti Newark Liberty International Airport tři – Terminály A a B slouží spíše domácím letům, Terminál C pravděpodobně najdete ve své letence jako mezinárodní. Rezervujte si levné letenky na letiště Newark Liberty v New Yorku z Prahy ještě dnes, dokud jsou za exkluzivní ceny.

Newark Liberty International Airport - EWR

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Newark
Zkratka letiště Newark Liberty International Airport v Newark - USA je: EWR

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> EWR
Jednosměrná letenka

EWR -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do New Yorku z letiště Newark Liberty International Airport

Ať už se po přistání s levnými letenkami na letiště Newark Liberty z Prahy chcete vypravit kamkoliv, nejsnadněji se tam dostanete vlakem nebo autobusem. Do Newarku jezdí například autobusová linka číslo 28 a s Olympia Trails se dostanete i na Manhattan. Lze si ale také stopnout taxíka nebo si objednat limuzínu, pokud se vám na spoj nechce čekat. Na letišti Newark Liberty International Airport si také lze vypůjčit auto v autopůjčovně a jet za vlastními cíli. Dopřejte si dovolenou v USA a rezervujte si levné letenky na Newark Liberty International Airport z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Newark - místní čas: 18:28
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 40.6634, -74.17704


Levné letenky na letiště Newark Liberty International Airport v New Yorku

Lákalo by vás se letět podívat do New Yorku a poznat toto velké město, které nikdy nespí? Nyní máte jedinečnou příležitost si pořídit levné letenky na letiště Newark Liberty, které se nachází nedaleko této metropole. Levné letenky na Newark Liberty International Airport v New Yorku jsou s odletem z Prahy a to za výhodné ceny. Rezervovat si je lze z pohodlí domova online. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Newark Liberty přibližně 9,5 hodiny.


Počasí Newark

slunce

24°C

Východ slunce: 5:24

Západ: 20:29

Neděle

zataženo

22°C

teplota 26°C 18°C

Pondělí

sluncepolojasno

27°C

teplota 32°C 21°C

Úterý

zataženo

30°C

teplota 35°C 24°C

Středa

zataženo

32°C

teplota 36°C 25°C

Levná letenka z Prahy na Newark Liberty International Airport
Newark - USA Amerika

Letiště Newark Liberty International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Newark - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Newark Liberty International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace