letadlo ico Levné letenky do Newark

Newark je město ve státě New Jersey v USA. Je to druhé nejlidnatější město státu a třetí nejlidnatější město v oblasti metropolitního New Yorku. Město je známé svými historickými památkami, jako je Staroměstský park, Muzeum umění Newark a Prudential Center. Mezi další oblíbená místa patří Liberty State Park, Branch Brook Park a Ironbound District. Newark je zajímavou volbou pro turisty, kteří chtějí ušetřit při návštěvě New Yorku. Ubytování je zde levnější, ale musíte si připočíst náklady na dojíždění.

Letenky Praha - Newark

Newark Liberty International Airport

Zkratka letiště: EWR
Letenky do USA - Newark

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Newarku

Letiště Newark Liberty International Airport (EWR) se nachází mezi městy Elizabeth a Newark v New Jersey ve Spojených státech amerických. Letiště bylo otevřeno roku 1928 jako Newark Metropolitan Airport a sloužilo jako hlavní mezinárodní letiště pro oblast metropolitního New Yorku od roku 1948 do roku 1963. Letiště je současnou základnou pro United Airlines a sloužilo jako hub pro Continental Airlines od roku 1981 do roku 2012. Letiště poskytuje pravidelné linky do celkem 70 destinací po celém světě a je také domovem pro cargo operace FedEx Express. Letenky do Newarku mohou být někdy levnější než letenky do New Yorku, ale je dobré neplést si tato dvě podobně znějící města.

Newark
Aktuální kurz: 1 USD = 22.81
Newark - místní čas: 1:23
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 40.735661, -74.172371
Vzdálenost z Prahy: 6580 km


Letenky do Newarku v USA

Letenky do Newarku v USA jsou dostupné z mnoha destinací po celém světě - často jsou zaměňovány s letenkami do New Yorku. Ceny letenek do Newarku jsou však často nižší, aby toto letiště ulevilo přetíženým letištím v New Yorku. Nejlevnější letenky do Newarku obvykle nabízejí nízkonákladové letecké společnosti, ale také je možné najít výhodné akce u tradičních leteckých společností. 


Počasí Newark

zataženodeštík

25°C

Východ slunce: 5:30

Západ: 20:17

Pondělí

zataženodeštík

21°C

teplota 23°C 19°C

Úterý

sluncepolojasno

25°C

teplota 29°C 20°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

22°C

teplota 25°C 19°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

19°C

teplota 24°C 14°C

Letenka Newark

Newark se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Newark - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Newark.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace