letadlo ico Levné letenky do New Yorku

Město New York, ležící ve stejnojmenném státě, je se svými skoro 8,5 milióny obyvatel nejlidnatějším městem USA. New York byl založen Nizozemci v roce 1625 a jistou dobu byl i hlavním městem. Nyní představuje centrum zábavy, médií, obchodu, módy i kultury. New York se dělí celkem na pět městských částí: Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens a Staten Island. Stejně jako ve zbytku státu se i zde nejvíce domluvíte anglicky. Měnou je tu americký dolar. New York je opravdu zajímavé místo, kam se můžete bez problémů podívat s levnými letenkami z Prahy.

Letenky Praha - New York City

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: NYC
Letenky do USA - New York City

Najdi nejlevnější letenku

John F. Kennedy International Airport

Zkratka letiště: JFK
Letenky do USA - New York City

Najdi nejlevnější letenku

LaGuardia Airport

Zkratka letiště: LGA
Letenky do USA - New York City

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do New Yorku


New York z Prahy - letenky do USA za 13490 Kč, u okolních letišť od 9590 Kč
New York z Prahy - letenky do USA za 13490 Kč, u okolních letišť od 9590 Kč

22. 4.  |O nejlevnější letenky z Prahy do amerického New Yorku momentálně soutěží aerolinky Icelandair a British Airways se shodnou cenou 13490 Kč za zaoceánský let s přestupem. Můžete si vybrat, zda byste raději přestupovali v Londýně nebo v na Islandu. Dobu ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v New Yorku

Ve městě New York je velký počet různě vytížených letišť z nich nejdůležitější jsou tři. Hlavním letištěm je John F. Kennedy International Airport, ležící v Queensu zhruba 20 kilometrů od Manhattanu. Letištěm se čtyřmi vzletovými drahami a šesti terminály ročně projde přes 53 milionů cestujících. Dostupnost do města z Kennedyho letiště je dobrá – cestovat lze vlakem, mnoha autobusovými linkami, žlutými taxíky (jednotné jízdné na Manhatten je 52 dolarů) či helikoptérou. Druhým letištěm je Newark Liberty International Airport, kterým ročně projde přes 35,5 milionů pasažérů. Od Manhattanu je vzdáleno asi 24 kilometrů, které lze překonat vlakem nebo autobusem. Třetím nejdůležitějším letištěm je LaGuardia v Queensu. Ročně služeb letiště využije na 27 milionu pasažérů. S levnými letenkami můžete využít i další letiště v New Yorku.

New York City
Aktuální kurz: 1 USD = 22.81
New York City - místní čas: 2:36
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 40.714272, -74.005966
Vzdálenost z Prahy: 6571 km


Letenky do New Yorku za turistickými cíli

Hlavním cílem turistů jsou především symboly města New York jako je Socha Svobody a budova Empire State Building. Velmi známé je ale také Rockefellerovo centrum, Wall Street, náměstí Times Square či Central Park. Kulturu lze najít především na Brodwayi, kde jsou mnohá divadla, nebo v jednom z největších muzeí na světě Metropolitním muzeu umění. Do města New Yorku je umístěn děj mnoha filmů a seriálů, takže tu lze také najít mnoho filmových míst. Ročně New York letí až 40 milionů turistů, přičemž s levnými letenkami můžete být jedním z nich.

Levné letenky do New Yorku

Pokud chcete letět do města New York, které nikdy nespí, nyní máte skvělou příležitost. Do New Yorku se právě teď prodávají letenky za akční ceny. Levné letenky si snadno rezervujte online s odletem přímo z Prahy a za zhruba 9 hodin už se můžete procházet po Manhattanu. Letenky do New Yorku z Prahy rychle mizí, nezapomeňte si je tedy zabookovat včas.


Letenka New York City

New York City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do New York City - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do New Yorku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace