letadlo ico Levné letenky z Prahy na LaGuardia Airport
v New York City - USA Amerika

LaGuardia Airport, dříve známé jako letiště Glenna H. Curtisse, je mezinárodní letiště v severní části New Yorku ležící na poloostrově tvořeném řekou East River asi 9 kilometrů od centra města. Pojmenované je podle bývalého starosty New Yorku, který letiště nechal opravit. LaGuardia Airport bylo otevřeno v roce 1939 a jedná se o nejmenší ze tří komerčních letišť sloužících New Yorku. Jeho IATA značení LGA budete mít vepsané i na své letence do této destinace. LaGuardia Airport má dvě asfaltovo-betonové ranveje a celkem dva asfaltové heliporty. Každý rok tu napočítají přes 31,4 milionu letenek, jejichž vlastníci jsou odbavováni ve čtyřech terminálech značených písmeny A až D. Dopřejte si dovolenou v New Yorku a leťte do této destinace lacino s levnými letenkami na LaGuardia Airport z Prahy.

LaGuardia Airport - LGA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - New York City
Zkratka letiště LaGuardia Airport v New York City - USA je: LGA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LGA
Jednosměrná letenka

LGA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do New Yorku z letiště LaGuardia Airport

Nejsnadněji se do New Yorku z LaGuardia Airport dostanete autobusovými linkami, z nichž M60 a Q48 staví u všech terminálů, Q70 a Q72 u všech kromě terminálu A a Q47 pouze u terminálu A. Povozit se můžete ale také taxíky nebo limuzínami, kdy vás cesta na nedaleký Manhattan z LaGuardia Airport vyjde na 40 až 150 dolarů. Spojení formou metra se plánuje v budoucnosti. Využijte této jedinečné příležitosti a leťte do Ameriky za malé peníze, stačí si včas rezervovat levné letenky na mezinárodní letiště LaGuardia z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
New York City - místní čas: 15:26
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 40.77607, -73.87269


Levné letenky na letiště LaGuardia v New Yorku

Město, které nikdy nespí, je teď dostupné za opravdu nízké ceny letenek. Podívat se za „velkou louži“ teď můžete lacino, když si včas objednáte levné letenky na letiště LaGuardia Airport v New Yorku, které jsou nyní s odletem přímo z Prahy. Akční letenky na mezinárodní letiště LaGuardia z Prahy si zvládne rezervovat každý, protože to lze udělat snadno online. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště LaGuardia 9,5 hodiny. Dopřejte si výlet do USA a zabookujte si levné letenky na letiště LaGuardia z Prahy ještě dnes.


Levná letenka z Prahy na LaGuardia Airport
New York City - USA Amerika

Letiště LaGuardia Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě New York City - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště LaGuardia Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace