letadlo ico Levné letenky z Prahy na John F. Kennedy International Airport
v New York City - USA Amerika

Mezinárodní letiště John F. Kennedy International Airport leží přibližně 20 kilometrů jihovýchodně od dolního Manhattanu v New Yorku. Jedná se o nejzaměstnanější letiště pro mezinárodní přepravu v USA, neboť tu každý rok projde s letenkami v ruce přes 56,8 milionu pasažérů. Letiště John F. Kennedyho má IATA značení JFK a první letenky na toto letiště se prodaly v roce 1948. Skládá se celkem ze dvou betonových a dvou asfaltových příletových a vzletových drah, kromě těch tu najdete také čtyři asfaltové heliporty. Cestující jsou na John F. Kennedy International Airport odbavováni v šesti terminálech, značených čísly – terminál 1, 2, 4, 5, 7 a 8. Terminály 3 a 6 byly zdemolovány. Kupte si levné letenky na letiště JFK - John F. Kennedy v New Yorku a užijte si tu dovolenou za nízké ceny a s odletem z Prahy.

John F. Kennedy International Airport - JFK

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - New York City
Zkratka letiště John F. Kennedy International Airport v New York City - USA je: JFK

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> JFK
Jednosměrná letenka

JFK -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště John F. Kennedy International Airport

Po příletu se z letiště John F. Kennedyho v New Yorku můžete do centra města dopravit vlakem, který staví ve všech terminálech. Lze ho tedy využít i na přepravu mezi nimi. Další možností jsou autobusy hned několika linek. Pro pohodlnou přepravu z John F. Kennedy International Airport do města využijte také taxi, které vás vyjde zhruba na 52 dolarů. Dovézt do centra se můžete ale také sami zapůjčeným autem. Využijte příležitosti a kupte si levné letenky na mezinárodní letiště John F. Kennedyho z Prahy a potom využijte takové přepravy, jaká vám nejvíce vyhovuje.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.9
New York City - místní čas: 10:23
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 40.63983, -73.77874


Levné letenky na letiště John F. Kennedy International Airport v New Yorku

Nešetřete na své dovolené a dopřejte si cestu za „velkou louži“, kde už na vás čeká New York. Levné letenky na letiště John F. Kennedyho jsou s odletem přímo z Prahy a lze si je snadno a rychle objednat online z pohodlí domova. Zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy na John F. Kennedy International Airport 9,5 hodiny. Poznejte něco nového a vyrazte za dobrodružstvím s levnými letenkami na letiště John F. Kennedy v New Yorku.


Levná letenka z Prahy na John F. Kennedy International Airport
New York City - USA Amerika

Letiště John F. Kennedy International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě New York City - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště John F. Kennedy International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace