letadlo ico Letenky do na Nový Zéland
New Zealand


Hit: Budapešť z Prahy - letenky za 769 Kč a pokračování třeba na Nový Zéland za 18790 Kč
Hit: Budapešť z Prahy - letenky za 769 Kč a pokračování třeba na Nový Zéland za 18790 Kč

29. 4.  |Budapešť je nádherné město, jehož staré centrum obzvláště vynikne v květnu, kde ještě není tak horko a není tolik turistů jako v létě. Návštěva Budapeště Vás nyní může stát ... Podrobnosti


Další akční letenkyNový Zéland je ostrovní stát, ležící v jihozápadní části Tichého oceánu. Je tvořen dvěma velkými ostrovy a to Severním Te Ika-a-Māui a Jižním Te Waipounamu, jeho pobřeží je potom omýváno převážně Tichým oceánem, pouze ze západu Tasmánským mořem. Nový Zéland leží asi 1 500 kilometrů východně od pobřeží Austrálie. Jeho hlavním městem je Wellington, ve kterém žije přibližně 400 000 obyvatel, z celkového počtu 4,6 milionu ve státě. Úředním jazykem Nového Zélandu je angličtina a maorština, měnou je novozélandský dolar. Nový Zéland leží v časovém pásmu +12 hodin. Kupte si levné letenky na Nový Zéland s odletem z Prahy a nebudete litovat.

Aktuální kurz: 1 NZD = 13.96


Letiště Nový Zéland

Podnebí na Novém Zélandu

Klima Nového Zélandu je mírné a mírné přímořské. Teploty jsou během zimních měsíců mezi 20°C až 25°C a naopak v letních měsících, kdy se teploty pohybují kolem 10°C až 15°C tu může od června do října sněžit. Průměrné roční srážky na Novém Zélandu jsou rozmanité, takže zatímco na západním konci země může během roku spadnout asi 640 mm vody, ve Wellingtonu je to někdy až dvojnásobek. Kupte si levné letenky na Nový Zéland z Prahy ještě dnes za akční ceny a užijte si dovolenou v této destinaci.

Na Nový Zéland za turistickými cíli

Pokud vás láká podívat se na novozélandskou přírodu, zkuste navštívit některý ze čtrnácti národních parků. Mezi nejzajímavější patří národní park Tongariro, Abel Tasman a Fiordland. V hlavním městě Wellingtonu se zase můžete podívat na novogotickou budovu parlamentní knihovny, projet se pozemní lanovou dráhou, zavítat do „včelího úlu“, jak se přezdívá moderní budově Beehive Building, zajít do botanické nebo zoologické zahrady či si udělat kulturní odpoledne v některém z muzeí. Na pobřeží Nového Zélandu se nachází písečné pláže, teplý oceán a spousta turistických středisek. Při dovolené na Novém Zélandu si určitě udělejte čas také na prohlídku města Auckland a Queenstown, či přírodních scenérií v Rotorua a Taupo. Vyrazte na dovolenou s levnými letenkami na Nový Zéland, rozhodně za ně ušetříte.

Na Nový Zéland za přírodou

Příroda na Novém Zélandu je velmi rozmanitá a nachází se tu mnoho endemických druhů. Z flóry je to například pohutukawa, která má květy šarlatové barvy, nebo jerlín se žlutě zabarvenými kvítky. Velká část území je stále pokryta lesy, skládajícími se z vavřínů, jehličnatých stromů nebo pabuků. Nejtypičtějším zástupcem novozélandské fauny je nelétavý pták kiwi, který je i národním symbolem. Kromě něho se tu můžete setkat převážně s barevnými papoušky, plazy jako jsou gekoni, lachtany a mnoha vodními živočichy jako jsou delfíni, velryby, plejtváky a dalšími. Levné letenky na Zéland jsou s odletem z Prahy a za akční ceny.

Levné letenky na Nový Zéland

Užijte si exotickou dovolenou na dalekém Novém Zélandu, kam se nyní můžete vypravit s letenkami za výhodné ceny. Levné letenky na Nový Zéland jsou s odletem přímo z Prahy a zamluvit se je můžete snadno a rychle online na internetu. Zvládne to opravdu každý. Nenechte si uniknout levné letenky na Nový Zéland za akční ceny a zabookujte si je, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy na Nový Zéland přibližně 29 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.

Nový Zéland

Nový Zéland je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Nový Zéland čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace