letadlo ico Levné letenky do Aucklandu

Auckland je největší a nejlidnatější město ležící na Novém Zélandu. Nachází se na Severním ostrově na šíji mezi zálivem Hauraki a Tasmánským mořem, přičemž k němu patří i menší ostrovy v zátoce, a sídlí ve stejnojmenném regionu. Celková populace Aucklandu je 1,5 milionu lidí, z nichž převážná část žije v centru města. Úředním jazykem je tu angličtina a maorština, měnou je novozélandský dolar. Levné letenky do Aucklandu jsou s odletem z Prahy, pořiďte si je za výhodné ceny.

Letenky Praha - Auckland

Auckland Airport

Zkratka letiště: AKL
Letenky do na Nový Zéland - Auckland

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Aucklandu


Nový Zéland a Austrálie z Prahy se STOP OVEREM v Paříži za 13 tis.
Nový Zéland a Austrálie z Prahy se STOP OVEREM v Paříži za 13 tis.

19. 12.  |Právě teď aerolinky China Southern Airlines nabízí parádní akci na letenky z Paříže Na Nový Zéland a do Austrálie za bezkonkurenční cenu od dvanácti do třináct tisíc. S Prahy si pak stačí přikoupit ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Aucklandu

Aucklandu slouží mezinárodní letiště Auckland Airport, které je největším a nejrušnějším na Novém Zélandu. Nachází se v blízkosti Mangere asi 21 kilometrů jižně od centra města a jeho IATA značení je AKL. Zároveň je to čtvrté největší letiště v celé Australasii. Skládá se z jedné betonové a jedné asfaltové ranveje, na kterých dosedají letadla s až 15,8 miliony spokojených cestujících. Ti jsou odbavováni ve dvou terminálech podle toho, jestli letěli či letí z domácí nebo zahraniční destinace. Letiště Auckland je s městem spojeno autobusovou linkou 380, další možností jsou taxíky nebo vypůjčení auta. Levné letenky do Aucklandu jsou s odletem z Prahy a teď vás vyjdou lacino, tak využijte této příležitosti.

Auckland
Aktuální kurz: 1 NZD = 14.96
Auckland - místní čas: 6:56
Časové pásmo: Pacific/Auckland (+ 13 hodin)
Časový posun: + 12 hodin

Souřadnice: -36.866669, 174.766663
Vzdálenost z Prahy: 17865 km


Do Aucklandu za turistickými cíli

V Aucklandu je toho hodně k vidění. Během návštěvy tohoto města se jděte podívat na katedrálu svatého Patrika v novogotickém stylu, univerzitu v Aucklandu, zdejší radnici v renesančním architektonickém stylu, do přístavu, do městského divadla Auckland Civic Theatre, na most Auckland Harbour Bridge a muzeum války. Z přírodních zajímavostí města stojí za to vidět vulkanický ostrov Rangitoto, největší městský park Auckland Domain, místí zoologickou a botanickou zahradu, Albertův park z konce 19. století, kužel Maungawhau a sopečný vrchol One Thee Hill. Samozřejmí je, že se na zdejších plážích můžete vykoupat. Dopřejte si luxusní dovolenou u moře na Novém Zélandu, stačí si koupit levné letenky do Aucklandu z Prahy.

Levné letenky do Aucklandu

Lákalo by vás, jet se podívat na Nový Zéland? Tak proč si potom neobjednáte levné letenky do Aucklandu, které jsou s odletem z Prahy a za naprosto výhodné ceny? Levné letenky do Aucklandu z Prahy si můžete rezervovat klidně hned teď z pohodlí svého domova a za akční ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Aucklandu asi 26 hodin. Nepromeškejte svou příležitost a pořiďte si levné letenky do Aucklandu z Prahy.


Počasí Auckland

sluncepolojasno

19°C

Východ slunce: 6:33

Západ: 20:34

Čtvrtek

sluncepolojasno

19°C

teplota 21°C 17°C

Pátek

sluncepolojasno

19°C

teplota 20°C 17°C

Sobota

zataženo

18°C

teplota 19°C 17°C

Neděle

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 18°C

Pondělí

zataženo

18°C

teplota 19°C 17°C

Letenka Auckland

Auckland se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Auckland - Nový Zéland i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aucklandu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist