letadlo ico Levné letenky z Prahy na Auckland Airport
v Auckland - Nový Zéland

Auckland Airport je největší a nejrušnější letiště na Novém Zélandu, které se nachází zhruba 21 kilometrů jižně od centra Aucklandu. Zároveň je to čtvrté nejvytíženější letiště v Australasii. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1965, přičemž i ty jistě nesly IATA značení letiště AKL. Mezinárodní letiště Auckland má celkem dvě příletové a vzletové dráhy, jednu z betonu a druhou z asfaltu, a dvě velké budovy terminálu, které jsou od sebe vzdálené asi 500 metrů. Mezinárodní terminál budete mít jistě napsaný ve své letence do této destinace, druhým terminálem je pak ten Domácí. Každoročně je na letišti Auckland Airport odbaveno přes 5,8 milionu pasažérů. Buďte jedním z nich i vy a podívejte se na Nový Zéland za nízké ceny, stačí mít levné letenky na letiště Auckland s odletem z Prahy.

Auckland Airport - AKL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do na Nový Zéland - Auckland
Zkratka letiště Auckland Airport v Auckland - New Zealand je: AKL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> AKL
Jednosměrná letenka

AKL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Aucklandu z letiště Auckland Airport

Mezi terminály jezdí doprava zdarma, do okolních měst vás to už ale bude něco stát. Nejlevněji vyjdou letenky na autobus, který vám bude k dispozici na zastávce před budovou terminálu. Jedná se například o spoj 380 nebo SKY. Trochu dráž se vám pojede s taxikáři, kteří čekají před letištěm a jsou ochotní vás odvézt hned a bez čekání. Využít můžete také služeb autopůjčoven a po Novém Zélandu se dopravovat po vlastní ose. Je to jen na vás, ale na Nový Zéland se nedostanete levněji, než když budete mít levné letenky na Auckland Airport s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 NZD = 15.45
Auckland - místní čas: 3:28
Časové pásmo: Pacific/Auckland (+ 12 hodin)
Časový posun: + 10 hodin

Souřadnice: -37.00806, 174.79167


Levné letenky na letiště Auckland Airport

Chcete se podívat na Nový Zéland? Užít si dovolenou v tomto tropickém ráji? Poznat zdejší památky a přírodu? Tak nyní máte jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na letiště Auckland Airport, které jsou za výhodné ceny. Tyto levné letenky na Auckland Airport jsou s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online z pohodlí domova. Nikam pro ně nemusíte. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Auckland asi 27 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Užijte si dovolenou na Novém Zélandu, když budete mít levné letenky na letiště Auckland, vyjde vás to lacino.


Počasí Auckland

sluncepolojasno

15°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 17:51

Neděle

zataženodeštík

15°C

teplota 17°C 14°C

Pondělí

zataženodeštík

16°C

teplota 18°C 14°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

16°C

teplota 18°C 15°C

Středa

zataženo

15°C

teplota 17°C 14°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

16°C

teplota 17°C 15°C

Levná letenka z Prahy na Auckland Airport
Auckland - Nový Zéland

Letiště Auckland Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Auckland - Nový Zéland, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Auckland Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist