letadlo ico Levné letenky z Prahy na Wellington International Airport
v Wellington - Nový Zéland

Mezinárodní letiště Wellington International Airport slouží hlavnímu městu Nového Zélandu Wellingtonu, od kterého se nachází 5,5 kilometru jihovýchodním směrem v okrajové části Rongotai. Jedná se po Auckladnu o třetí nejrušnější vzdušný přístav na Novém Zélandu a druhý největší. Letiště bylo otevřeno v roce 1959 a jeho IATA značení WLG jistě najdete napsané i na své letence do této destinace. Na jedné příletové a vzletové dráze tu přistávají letadla z nejrůznějších zemí světa, přičemž jejich pasažéři jsou v počtu 5,4 milionu ročně, odbavováni v jednom terminálu. Ten se dělí na tři části nazvané Jižní, Jihozápadní a Severozápadní. Kupte si levné letenky na letiště Wellington International Airport z Prahy ještě dnes a užijte si dovolenou na Novém Zélandu za málo peněz.

Wellington International Airport - WLG

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do na Nový Zéland - Wellington
Zkratka letiště Wellington International Airport v Wellington - New Zealand je: WLG

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> WLG
Jednosměrná letenka

WLG -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Wellingtonu z letiště

Nejpohodlněji se do města z letiště Wellington dostanete taxíkem, který vás bez čekání odveze přímo do centra. Mnohem levněji vás ale vyjdou veřejné hromadné prostředky, jako jsou autobusové linky číslo 91 a 11. Kromě Wellingtonu se s nimi můžete přepravit na železniční stanici nebo do dalších měst v okolí. Je to jednoduché, levné letenky na letiště Wellington z Prahy si snadno můžete rezervovat z pohodlí svého domova online, zvládne to tedy každý.

Aktuální kurz: 1 NZD = 15.45
Wellington - místní čas: 2:12
Časové pásmo: Pacific/Auckland (+ 12 hodin)
Časový posun: + 10 hodin

Souřadnice: -41.32722, 174.80528


Levné letenky na letiště Wellington International Airport na Novém Zélandu

Dopřejte si letos exotickou dovolenou na Novém Zélandu, kam se můžete podívat opravdu lacino. Levné letenky na letiště Wellington jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je potom z Prahy na Wellington Airport přibližně 29 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka oslovila, určitě neotálejte a zabookujte si levné letenky na Wellington Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Wellington

sluncepolojasno

12°C

Východ slunce: 6:53

Západ: 17:46

Neděle

slunce

16°C

teplota 17°C 15°C

Pondělí

zataženo

17°C

teplota 18°C 16°C

Úterý

zataženoMrholení

16°C

teplota 18°C 15°C

Středa

slunce

14°C

teplota 15°C 12°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

17°C

teplota 18°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Wellington International Airport
Wellington - Nový Zéland

Letiště Wellington International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Wellington - Nový Zéland, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Wellington International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist