letadlo ico Levné letenky z Prahy na Christchurch International Airport
v Christchurch - Nový Zéland

Christchurch International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází u města Christchurch na předměstí Harewood, což je asi 12 kilometrů severozápadně od jeho centra. Jedná se o druhé největší letiště na Novém Zélandu hned za letištěm Auckland, které bylo otevřeno v roce 1940 a v roce 1950 se stalo prvním mezinárodním letištěm v zemi. Jeho IATA značení CHC jistě najdete napsané i na své letence do této destinace. Christchurch International Airport má celkem tři příletové a vzletové dráhy a také jeden heliport. Cestující jsou odbavováni v jednom společném terminálu a podle svých letenek míří do vnitrostátní nebo mezinárodní odbavovací haly. Každoročně jich tu takto projde přes 6 milionů a vy můžete být jedním z nich, když si včas rezervujete levné letenky na letiště Christchurch z Prahy, když jsou nyní za akční ceny.

Christchurch International Airport - CHC

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do na Nový Zéland - Christchurch
Zkratka letiště Christchurch International Airport v Christchurch - New Zealand je: CHC

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CHC
Jednosměrná letenka

CHC -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Christchurch z letiště Christchurch

Z letiště Christchurch můžete jet do města autobusovými linkami číslo 29 nebo 125, které vás asi finančně vyjdou nejlevněji. Další možností je si připlatit a za 45 až 65 novozélandských dolarů se nechat bez čekání odvézt taxíkem. Cesta trvá přibližně 15 – 20 minut. Další možností je si na letišti vypůjčit auto a vyrazit po vlastní ose. Užijte si dovolenou na Novém Zélandu za výhodné ceny a rezervujte si akční letenky na letiště Christchurch z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 NZD = 15.4
Christchurch - místní čas: 9:57
Časové pásmo: Pacific/Auckland (+ 12 hodin)
Časový posun: + 10 hodin

Souřadnice: -43.48936, 172.53223


Levné letenky na letiště Christchurch International Airport

Exotická dovolená na Nový Zéland za akční ceny? Ano, to je přesně to, co si nyní můžete dopřát, když si zakoupíte levné letenky na mezinárodní letiště Christchurch International Airport, které jsou s odletem přímo z Prahy. Levné letenky na letiště Christchurch na Novém Zélandu jsou dostupné online, takže si je můžete zabookovat, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je potom z Prahy na letiště Christchurch International Airport asi 28 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Nepromarněte svou šanci podívat se na Nový Zéland lacino a hned si rezervujte levné letenky na Christchurch Airport z Prahy.


Počasí Christchurch

sluncepolojasno

10°C

Východ slunce: 6:59

Západ: 18:00

Středa

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Čtvrtek

slunce

12°C

teplota 13°C 11°C

Pátek

zataženoMrholení

10°C

teplota 11°C 9°C

Sobota

sluncepolojasno

9°C

teplota 11°C 8°C

Levná letenka z Prahy na Christchurch International Airport
Christchurch - Nový Zéland

Letiště Christchurch International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Christchurch - Nový Zéland, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Christchurch International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist