letadlo ico Letenky do Jižní Koreje
South Korea

Jižní Korea či také Korejská Republika je stát nacházející se na východě Asie v jižní části Korejského poloostrova. Z východní strany je Jižní Korea omývána Japonským mořem, z jihu Východočínským mořem a na západě Žlutým mořem. Populace státu je přes 50 milionů obyvatel. Hlavním městem Jižní Koreje je Soul, kde žije přibližně 10 milionů lidí. Úředním jazykem je tu korejština a měnou jihokorejský won. Časové pásmo Jižní Koreje je +9 hodin. Kupte si levné letenky do Jižní Koreje ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 KRW = 1.68


Letiště Jižní Korea

Podnebí Jižní Koreje

Klima v Jižní Koreji se pohybuje mezi vlhkým kontinentálním a vlhkým subtropickým. Během léta tu od června do července vydatně prší. Během zim je tu vcelku chladno, teploty klesají pod bod mrazu až k -20°C. V létě je tu zase hodně sluníčka s teplotami kolem 30°C. Určitě si tedy levné letenky do Jižní Koreje objednávejte na letní měsíce, kdy je tu teplo.

Do Jižní Koreje za turistickými cíli

Turisté do Jižní Koreje míří nejvíce kvůli hlavnímu městu Soulu. Zde najdete například velký královský palác Kjongbokkung, který byl založen ve 14. století králem Tchedžoem, N Soul věž, národní muzeum Koreje, svatyni Čongmjo nebo katedrálu Myeongdong z 19. století. Za návštěvu v Jižní Koreji ale jistě stojí také národní park Seoraksan, štítová sopka Halla-san, buddhistický chrám a klášter Pulguksa, město Busan a nebo se zrelaxujte na pláži Haeundae. S levnými letenkami do Jižné Koreje můžete vidět snadno a rychle.

Do Jižní Koreje za přírodou

V Jižní Koreji je krásná příroda, kterou můžete navštívit díky levným letenkám. Ze zvířat se tu v přírodě a rezervacích nachází leopardi, leopardí kočky, vlci, lišky, jeleni, medvědi černí, tuleni, lachtani a hlavně velký počet ptačích zástupců. Ze stromů tu naleznete především břízy, javory, topoly, jasany a jilmy. Užijte si procházku krajinou Jižní Koreje.

Levné letenky do Jižní Koreje

Jižní Korea je tím pravým místem, kam byste se určitě měli podívat. Dovolenou si tu můžete užít díky levným letenkám z Prahy. Poletíte něco málo přes 10 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si kupte levné letenky do Jižní Koreje co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Jižní Korea

Jižní Korea je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Jižní Koreje čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace