letadlo ico Levné letenky do Daegu

Tegu je hlavní město provincie Gyeongsangbuk-do, v které leží, ale do které přímo nepatří. Leží ve vnitrozemí na jihu Jižní Koreje, přičemž je to po Soulu čtvrté největší město a třetí největší s metropolitní oblastí ve státě. V Tegu žije necelých 2,5 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu korejština a měnou jihokorejský won. Na nic nečekejte a objednejte si levné letenky do Tegu z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Daegu

Daegu International Airport

Zkratka letiště: TAE
Letenky do Jižní Koreje - Daegu

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tegu

Mezinárodní letiště Daegu International Airport leží asi 10 kilometrů severovýchodně od centra Tegu, přičemž je snadno dostupné místní dopravou. Jen kilometr od letiště leží vlaková zastávka, kam se lze dopravit autobusem nebo taxíkem. Daegu International Airport má IATA značení TAE a celkem má dvě přistávací a vzletové dráhy z betonu a asfaltu. V jednom terminálu se tu každý rok vystřídá až 1 milion cestujících. Staňte se jedním z nich i vy a podívejte se s levnými letenkami do Tegu z Prahy.

Aktuální kurz: 100 KRW = 1.86
Daegu - místní čas: 3:57
Časové pásmo: Asia/Seoul (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 35.870281, 128.59111
Vzdálenost z Prahy: 8486 km


Do Tegu za turistickými cíli

V Tegu jsou nejvíce zastoupena tři náboženství a to konfucianismus, buddhismus a křesťanství, přičemž od každého tu lze vidět svatostánek. V okolí města je významným turistickým cílem hora Donghwasa, v jejímž okolí jsou i tradiční vesnice. Hlavní bránou do města Tegu je brána z období Yeongnam-jeilmun, kterou najdete v parku Mangudang. V Yangnyeongsi najdete trh s léčivými bylinkami, které už má za sebou 350 let dlouhou tradici. Tak si tu kupte něco i vy, až sem poletíte s levnými letenkami do Tegu z Prahy.

Levné letenky do Tegu

Jižní Korea vás nyní láká na levné letenky do Tegu. Objednat si je můžete snadno a rychle online, přičemž vás to vyjde opravdu levně. Levné letenky do Tegu jsou s odletem z Prahy, přičemž let do sem trvá přibližně 13 hodin. Akční letenky do Tegu z Prahy jsou žádaným zbožím, proto si je nezapomeňte včas rezervovat, ať o tuto příležitost nepřijdete.


Počasí Daegu

zataženodeštík

15°C

Východ slunce: 5:19

Západ: 19:25

Úterý

zataženo

17°C

teplota 19°C 15°C

Středa

zataženo

19°C

teplota 21°C 17°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

15°C

teplota 17°C 14°C

Pátek

zataženo

15°C

teplota 16°C 14°C

Letenka Daegu

Daegu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Daegu - Jižní Korea i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Daegu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist