letadlo ico Levné letenky z Prahy na Incheon International Airport
v Soul - Jižní Korea

Incheon či Inčchon nebo dříve také Čemulpo je velký přístav v Jižní Koreji tesně vedle Soulu na pobřeží Východočínského moře. Incheon se nachází zhruba 40 kilometrů od hlavního města Jižní Koreje Soulu a v podstatě plní funkci jeho předměstí. V Incheonu žije 2,9 miliónu lidí, takže je třetím nejlidnatějším městem Koreje. Úředním jazykem je tu korejština a platí se tu jihokorejským wonem.  Do Incheonu se právě nyní dají sehnat velmi levné letenky.

Incheon International Airport - ICN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Jižní Koreje - Soul
Zkratka letiště Incheon International Airport v Soul - South Korea je: ICN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> ICN
Jednosměrná letenka

ICN -> Praha
Jednosměrná letenka

Mezinárodní letiště Incheon (Soul)

Mezinárodní letiště Incheon je největší v celé Jižní Koreji – ročně je tu odbaveno až 41 miliónů pasažérů. Jedná se tedy o jedno z nejrušnějších letišť na celém světě. Zároveň je také velmi luxusně zařízeno pro cestující. Jsou tu lázně, golfové hřiště, kasino, zahrady,…  Letiště v Incheonu je oceňováno jako jedno z nejlepších na světě a letenky jsou i přímé z Prahy. Díky vlastníkovi Českých Aerolinií Korean Air, jsou letenky do Soulu/Incheonu velmi levné a Praha je jedno z hlavních měst v Evropě, odkud se do Jižní Korey létá.  S levnými letenkami se tedy můžete podívat na toto moderní letiště naživo. Vysoce hodnocené je také rychlé odbavení, které v průměru trvá pouhých 15 minut. Do centra Incheonu nebo nedalekého Soulu se z letiště lze dostat tzv. limuzínovými autobusy, vlaky či taxíky. V Incheonu je i metro, které je napojeno na podzemní síť Soulu.

Aktuální kurz: 100 KRW = 1.68
Soul - místní čas: 1:36
Časové pásmo: Asia/Seoul (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 37.4492, 126.45095


Letenky turistickými cíli do Incheonu a Soulu

Incheon překypuje především moderními stavbami a luxusem. Zajímavým místem v Incheonu je určitě samotný přístav, který je druhý největší v Jižní Koreji. Dále je tu hora Manisan, ze které je nádherný výhled. Pod Incheon spadají i některé blízké ostrovy, jako je například Yeongjong, kde jsou krásné pláže, trhy s mořskými plody a také chrám Yongguksa. Jít v Incheonu za přírodou je stejně snadné, jako zakoupit si levné letenky do této Korey. Poblíž přístavu se nachází Jayu park, ve které je také socha generála Douglase MacArthura, který tu bojoval za Korejské války. Kousek od parku leží i oficiální čínská čtvrť Incheonu.

Přespání při transféru v Soulu s Korean Air

Zajímavostí je, že pokud díky Vaším letenkám v Incheonu jen přesedáte a máte transfér přes noc, máte nárok na ubytování v prvotřídním Incheonském hotelu zdarma včetně vybrané večeře a snídaně.

Levné letenky do Incheonu / do Soulu

Pokud toužíte poznat Koreu, nyní máte jedinečnou příležitost, protože letenky do Soulu (letiště v Incheonu) se prodávají velmi levně. Odlet je s levnými letenkami přímo z Prahy a cesta trvá necelých 10 hodin. S levnými letenkami z Prahy je letět do Soulu / Incheonu snadné, levné a rychlé. Rezervujte si svoje letenky do Soulu ještě dnes.


Levná letenka z Prahy na Incheon International Airport
Soul - Jižní Korea

Letiště Incheon International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Soul - Jižní Korea, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Incheon International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace