letadlo ico Levné letenky do Busan

Busan nebo také česky Pusan je druhé největší město v Jižní Koreji. Nachází se na jihovýchodě Korejského poloostrova na pobřeží Japonského moře, přičemž je to největší přístav v Koreji a pátý nejrušnější na světě. Velká část města se nachází v údolích podél řek  Nakdong a Suyeong. V Busanu žije 3,5 milionu obyvatel, v metropolitní oblasti je to potom 8,2 milionu. Úředním jazykem je tu korejština a měnou jihokorejský won. A nyní se do Busanu prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Busan

Gimhae International Airport

Zkratka letiště: PUS
Letenky do Jižní Koreje - Busan

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Busanu

Mezinárodní letiště Gimhae International Airport leží 20 kilometrů západně od centra Busanu. Bylo otevřeno v roce 1976 a nese označení PUS. Letiště má dvě přistávací dráhy, přičemž jedna se používá jen pro vojenské účely. Nový mezinárodní terminál, který byl otevřen v roce 2007, každý rok odbaví až 7 milionů pasažérů. Z Gimhae International Airport se do okolních měst přepravíte snadno metrem, vlakem, autobusem nebo taxíkem. Záleží, kdy s levnými letenkami přistanete, a podle toho si už najdete příslušné spojení.

Aktuální kurz: 100 KRW = 1.94
Busan - místní čas: 20:48
Časové pásmo: Asia/Seoul (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 35.133331, 129.050003
Vzdálenost z Prahy: 8577 km


Do Busanu za turistickými cíli

V Busanu můžete navštívit mnoho památek, jako je například chrám Beomeosa, který je hlavním chrámem řádu Jogye korejského buddhismu, Branch Wall-fortress, což je pozůstatek zdi, která byla postavena v 16. století při invazi japonské armády, důležitá svatyně Chungnyeolsa, pevnost Dongnaeeupseong nebo pevnost Jwasuyeong. Díky levným letenkám z Prahy toto všechno můžete vidět na vlastní oči – stačí si včas letenky do Busanu rezervovat.

Levné letenky do Busanu

Toužíte po návštěvě Jižní Koreje? Co takhle zaletět do města Busan, kam se nyní prodávají levné letenky z Prahy? Průměrná doba letu do krásného Busanu je 13,5 hodiny, které můžete s levnými letenkami strávit v pohodlném letadle. Levné letenky, které se dají rezervovat online, z Prahy do Busanu ale rychle mizí, tak si je rezervujte co nejdříve.


Počasí Busan

sluncepolojasno

22°C

Východ slunce: 6:09

Západ: 18:25

Neděle

slunce

21°C

teplota 24°C 19°C

Pondělí

zataženo

21°C

teplota 22°C 19°C

Úterý

slunce

19°C

teplota 21°C 18°C

Středa

zataženo

21°C

teplota 22°C 19°C

Letenka Busan

Busan se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Busan - Jižní Korea i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Busan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist