letadlo ico Levné letenky do Jeju

Čedžu je největší ostrov nacházející se u Korejského poloostrova, ve vzdálenosti asi 85 kilometrů, v Korejském průlivu. Ostrov patří k Jižní Koreji a s menšími ostrovy ve svém okolí tvoří stejnojmennou provincii Čedžu. Na ostrově Čedžu žije přes 580 000 obyvatel, kteří tu mluví korejsky a platí jihokorejským wonem. Čedžu je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, neboť se tu nachází tři lávové lokality od sopky Hally, která je zároveň nejvyšší horou Jižní Koreje. Čedžu leží v časovém pásmu +9 hodin. Levné letenky na Čedžu z Prahy seženete za výhodné ceny, tak neotálejte.

Letenky Praha - Jeju

Jeju International Airport

Zkratka letiště: CJU
Letenky do Jižní Koreje - Jeju

Najdi nejlevnější letenku

Podnebí v Čedžu

Ostrov Čedžu má mírné klima. Průměrné teploty v letních měsících se pohybují mezi 25°C až 30°C a v zimním období klesají k 10°C. Roční srážky na Čedžu jsou kolem 1 900 mm, přičemž nejdeštivější jsou měsíce červen až září. Levné letenky na Čedžu z Prahy právě teď pořídíte za akční ceny.

Jeju
Aktuální kurz: 100 KRW = 1.94
Jeju - místní čas: 19:14
Časové pásmo: Asia/Seoul (+ 9 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: 33.50972, 126.521942
Vzdálenost z Prahy: 8580 km


Na ostrov Čedžu za turistickými cíli

Mezi hlavní turistické atrakce ostrova Čedžu patří bezesporu dnes už vyhaslá sopka Halla, která je nejvyšší horou Jižní Koreje, kolem které se nachází národní park. Naposledy vybuchla v roce 1007, přičemž dodnes zde můžete vidět pozůstatky, jako je například lávová trubice Manjanggul nebo Seongsan Ilchulbong na východním pobřeží ostrova Čedžu. Další zajímavostí ostrova Čedžu je tzv. Love Land, což je venkovní park se sochami v různých erotických polohách. Kromě toho můžete na Čedžu zamířit jen za písečnými plážemi a teplým oceánem, kde se můžete potápět či vyzkoušet rybolov. Dopřejte si exotickou dovolenou do Jižní Koreje, stačí si objednat včas levné letenky na Čedžu z Prahy.

Levné letenky na Čedžu

Dopřejte si luxusní exotickou dovolenou a leťte se podívat do Jižní Koreje na ostrov Čedžu. Levné letenky na Čedžu jsou s odletem přímo z Prahy a cesta trvá zhruba 12 hodin. Zabookovat si levné letenky na Čedžu z Prahy není nic složitého a lze to udělat z pohodlí domova přes internet. Levné letenky na Čedžu z Prahy si zamluvte ale co nejdříve, protože jsou rychle vyprodané.


Letenka Jeju

Jeju se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Jeju - Jižní Korea i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Jeju .

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist