letadlo ico Levné letenky do Wisconsinu
USA Amerika

Wisconsin je stát nacházející se na severovýchodě USA na pobřeží Michiganského jezera a Hořejšího jezera. Je to dvacátý třetí největší stát Spojených států a také dvacátý nejlidnatější. Jeho hlavním městem je Madison, kde žije přes 230 000 lidí, největším je ale Milwaukee. Celková populace Wisconsinu je 5,7 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Časové pásmo Wisconsinu je -6 hodin. Podívejte se do Ameriky s levnými letenkami do Wisconsinu z Prahy.

Letenky Wisconsin

Podnebí ve Wisconsinu

Jižní část Wisconsinu má klima charakterizované jako vlhké pevninské s horkými léty a severní část státu má pevninské s mírnými léty. Obecně jsou zimy ve Wisconsinu studené, teploty tu klesají pod bod mrazu a pravidelně tu nasněží přes 40 palců sněhu a na severu až 160 palců. Průměrné letní teploty ve Wisconsinu jsou kolem 25°C. Kupte si levné letenky do Wisconsinu z Prahy na letní měsíce, kdy je tu teplo.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15


Do Wisconsinu za turistickými cíli

Za majestátním kapitolem státu Wisconsin musíte zamířit do hlavního města Madisonu. Kromě něho se tu můžete projít po Madisonském parku, kde se nachází i synagoga Gates od Heaven Synagogue, dále jsou tu různá muzea, univerzita nebo centrum Kohl Center. Největší město státu Milwaukee vám zase nabízí hodinovou věž Allen-Bradley, nádhernou radnici, muzeum umění, baziliku St. Josaphat a Miller Park. Ve státě Washington dále najdete státní park Peninsula, historickou památku Wade House, vodopády ve státním parku Amnicon Falls nebo přírodu v parku Mirror Lake. Levné letenky do Wisconsinu jsou s odletem z Prahy a stojí velmi málo, tak neváhejte a kupte si je.

Do Wisconsinu za přírodou

Velká část tohoto státu je pokrytá lesy, do kterých se můžete vydat na túru. Přitom můžete spatřit například vlky, medvědy, jeleny, krocany, tetřevy, různé vodní ptáky nebo mývaly či kojoty. Wisconsin má také zajímavé zastoupení mezi ptactvem nebo i rostlinami. Udělejte si výlet na čerstvý vzduch a kupte si levné letenky do Wisconsinu z Prahy.

Levné letenky do Wisconsinu

Je jedno, jestli jste příznivci seriálu Zlatá sedmdesátá, nebo si jen chcete udělat výlet do Ameriky, s levnými letenkami do Wisconsinu se nudit nebudete. Levné letenky do Wisconsinu můžete pořídit za nízké ceny a to s odletem přímo z Prahy. Určitě s jejich rezervací ale neváhejte, protože velmi rychle mizí. S levnými letenkami do Wisconsinu z Prahy poletíte přibližně 12 hodin, záleží ovšem na konkrétní destinaci.

Letenka Wisconsin

Wisconsin a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Wisconsin snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Wisconsinu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace