letadlo ico Levné letenky do Milwaukee

Milwaukee je největší město amerického státu Wisconsin a středisko správy okresu Milwaukee. Leží na jihozápadním břehu jezera Michigan asi 140 kilometrů severně od Chicaga. V Milwaukee žije přes 594 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 1,5 milionu lidí. Úředním jazykem v Milwaukee je angličtina a měnou americký dolar. Centrem Milwaukee protéká řeky Kinnickinnic, Menomonee a Milwaukee River. Všechny ústí do jezera Michigan. Podívejte se do tohoto amerického města skoro zadarmo s levnými letenkami do Milwaukee z Prahy už zítra.

Letenky Praha - Milwaukee

General Mitchell International Airport

Zkratka letiště: MKE
Letenky do USA - Milwaukee

Najdi nejlevnější letenku

Lawrence J. Timmerman Airport

Zkratka letiště: MWC
Letenky do USA - Milwaukee

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Milwaukee

Hlavní letiště v Milwaukee je General Mitchell International Airport, které leží asi 8 kilometrů jižně od centra města. Pojmenováno je podle generála Billyho Mitchella, který je považován za otce letectva Spojených států. Otevřeno bylo letiště v roce 1920 a jeho značení je dnes MKE. Letiště Milwaukee - General Mitchell International Airport má 48 bran v jednom terminálu, ve kterém je každý rok odbaveno až 6,5 milionu lidí. Letiště má pět asfaltovo-betonových příletových a vzletových drah, na kterých je ročně provedeno přes 113 000 leteckých operací. Doprava z letiště je zajištěna místní dopravou, taxíky a půjčovnami aut. Podívejte se s levnými letenkami do Milwaukee z Prahy už zítra.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.97
Milwaukee - místní čas: 12:48
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 43.038898, -87.906471
Vzdálenost z Prahy: 7222 km


Do Milwaukee za turistickými cíli

V Milwaukee se můžete podívat například na zámek Pabst Mansion z konce 19. století, který patřil pivnímu magnátovi Frederickovi Pabstovi, místní zoologickou zahradu, Miller park, basiliku svatého Josaphata z roku 1901, která je vystavěná v renesančním architektonickém stylu, villu Terrace muzeum dekorativního umění, muzeum Grohmannm chrám Tripoli Shrine Temple a další památky. V Milwaukee je mnoho turistických cílů, za kterými sem turisté jezdí, tak buďte jedním z nich i vy a cestujte s levnými letenkami do Milwaukee co nejdříve.

Levné letenky do Milwaukee

Amerika je teď dostupná naprosto pro kohokoliv, s levnými letenkami do Milwaukee poletíte totiž velmi výhodně. Levné letenky do Milwaukee jsou s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online. Průměrná doba letu do Milwaukee je z Prahy přibližně 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si levné letenky do Milwaukee z Prahy ještě dnes.


Počasí Milwaukee

slunce

28°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 18:34

Pondělí

slunce

23°C

teplota 27°C 18°C

Úterý

slunce

23°C

teplota 27°C 18°C

Středa

zataženo

23°C

teplota 25°C 21°C

Čtvrtek

zataženo

18°C

teplota 20°C 15°C

Pátek

slunce

10°C

teplota 13°C 8°C

Letenka Milwaukee

Milwaukee se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Milwaukee - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Milwaukee.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace