letadlo ico Levné letenky do Madison ve Wisconsinu

Madison je hlavní město amerického státu Wisconsin, který se nachází na severovýchodě USA. Celková populace Madisonu v centru je přes 230 000 lidí, což z něho dělá druhé největší město Wisconsinu hned po Milwaukee. Zároveň je Madison sídlem okresu Dane County, přičemž s metropolitní oblastí má město necelých 630 000 obyvatel. Lidé tu nejvíce mluví anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Madisonu z Prahy teď koupíte za akční ceny.

Letenky Praha - Madison ve Wisconsinu

Dane County Regional Airport (Truax Field)

Zkratka letiště: MSN
Letenky do USA - Madison ve Wisconsinu

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Madisonu

Dane County Regional Airport je název napůl civilního a napůl vojenského letiště, které slouží městu Madison, a nachází se asi 10 kilometrů severozápadně od centra. Dříve bylo známo jako Truax Field. Letiště v Madisonu bylo otevřeno už v roce 1942 a jeho IATA značení je MSN. Skládá se ze tří příletových a vzletových drah z betonu, kde dosedají letiště z domácích i zahraničních destinací. Pasažéři jsou následně odbavováni v jednom terminálu, kudy jich další rok projde přes 1,6 milionu. Když si levné letenky do Madisonu z Prahy pořídíte včas, stanete se jedním z nich. Letiště v Madisonu je s městem spojeno autobusovými linkami a taxíky. Také si můžete vypůjčit auto a jet po vlastní ose.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38
Madison ve Wisconsinu - místní čas: 9:16
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 43.073051, -89.40123
Vzdálenost z Prahy: 7303 km


Do Madisonu za turistickými cíli

Madison někdy bývá nazýván „městem čtyř jezer“ a je to proto, že se tu nachází jezera Monona, Wingra, Mendota a Waubesa. Na jejich březích najdete rekreační areály a parky, určitě se tu tedy zastavte a načerpejte zdejší atmosféru. Z památek v Madisonu byste neměli vynechat státní kapitol Wisconsinu, postavený v klasicistním stylu Beaux-Arts, synagogu Gates of Heaven z 19. století, Memorial Union, komplex zapsaný jako historická památka, a Unitarian Meeting House. Madison má samozřejmě také svou zoologickou a botanickou zahradu. Když si pořídíte levné letenky do Madisonu z Prahy dnes, výrazně ušetříte, tak neváhejte.

Levné letenky do Madisonu

Leťte se podívat letos o dovolené do Spojených států, nyní na své cestě ušetříte. Právě teď se totiž dají pořídit levné letenky do Madisonu, které jsou s odletem z Prahy. Levné letenky do Madisonu z Prahy si snadno a rychle rezervujete online z pohodlí svého domova, nikde nic tedy nemusíte shánět. Průměrná doba letu je z Prahy do Madisonu asi 13 hodin. Tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Madisonu z Prahy ještě dnes.


Počasí Madison ve Wisconsinu

zataženo

8°C

Východ slunce: 6:26

Západ: 17:51

Středa

sluncepolojasno

5°C

teplota 10°C -1°C

Čtvrtek

zataženo

7°C

teplota 13°C 2°C

Pátek

zataženoMrholení

6°C

teplota 8°C 5°C

Sobota

zataženo

4°C

teplota 6°C 2°C

Neděle

slunce

1°C

teplota 4°C -2°C

Letenka Madison ve Wisconsinu

Madison ve Wisconsinu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Madison ve Wisconsinu - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Madison ve Wisconsinu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace