letadlo ico Levné letenky z Prahy na General Mitchell International Airport
v Milwaukee - USA Amerika

General Mitchell International Airport je mezinárodní letiště, které slouží městu Milwaukee, od kterého se nachází 8 kilometrů jižním směrem. Toto civilně-vojenské letiště v americkém státě Wisconsin je pojmenované po armádním generálovi, který je často považován za otce letectva Spojených států. General Mitchell Airport je hlavní letiště pro město Milwaukee a poprvé bylo otevřeno v roce 1920, přičemž jeho IATA kód MKE jistě najdete napsaný i na své letence. Skládá se z celkem pěti asfaltovo-betonových příletových a vzletových drah, na kterých dosedají letadla z celého světa. Jejich pasažéři jsou potom odbavováni v jednom terminálu, ať už jsou z domácích nebo zahraničních destinací. Každoročně tu napočítají přes 6,5 milionu letenek. Jedna z nich může být vaše, když si koupíte levné letenky na General Mitchell International Airport v Milwaukee z Prahy, dokud nějaké jsou.

General Mitchell International Airport - MKE

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Milwaukee
Zkratka letiště General Mitchell International Airport v Milwaukee - USA je: MKE

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MKE
Jednosměrná letenka

MKE -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Milwaukee z letiště General Mitchell Airport

Spojení s centrem Milwaukee je z letiště generála Mitchella zajištěno formou autobusových linek, které vás odvezou až přímo do centra. Jedná se například o zelenou linku metroexpresního autobusu nebo pravidelný spoj číslo 80, přičemž lístek na oba pořídíte za 2,25 dolaru (2016). Další možností je si odchytit taxikáře, kteří jsou vám neustále k dispozici. Pokud ale máte vlastní plány, lze si na letišti pronajmout auto a vyrazit jinam. Dopřejte si tu pravou dovolenou v USA, je to snadné, když si objednáte levné letenky na General Mitchell International Airport v Milwaukee z Prahy, vyjde vás to lacino.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.21
Milwaukee - místní čas: 3:10
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 42.94668, -87.89675


Levné letenky na General Mitchell International Airport v Milwaukee

Chcete se podívat do Ameriky, ale obáváte se drahých letenek? Tak nyní už nemusíte, protože máte jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na letiště General Mitchell International Airport v Milwaukee. Tyto levné letenky na letiště Milwaukee jsou s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště General Mitchell International Airport zhruba 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si je ještě dnes.


Počasí Milwaukee

zataženodeštík

4°C

Východ slunce: 7:03

Západ: 16:18

Sobota

zataženodeštík

5°C

teplota 7°C 3°C

Neděle

zataženoMrholení

6°C

teplota 7°C 4°C

Pondělí

zataženo

4°C

teplota 7°C 2°C

Úterý

zataženo

4°C

teplota 5°C 2°C

Levná letenka z Prahy na General Mitchell International Airport
Milwaukee - USA Amerika

Letiště General Mitchell International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Milwaukee - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště General Mitchell International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace