letadlo ico Levné letenky do Wilmington v Delaware

Wilmington je největší a nejlidnatější město amerického státu Delaware, který se nachází na východním pobřeží USA, a zároveň je to okresní sídlo pro oblast New Castle County. Wilmington leží na severovýchodě země u ústí řeky Christina River do Delaware River, která je zároveň hranicí s americkým státem New Jersey. Celková populace Wilmingtonu je přes 71 000 obyvatel, kteří tu mluví anglicky a platí americkým dolarem. Levné letenky do Wilmingtonu z Prahy teď pořídíte za skvělé ceny, tak neváhejte a zabookujte si je, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Wilmington v Delaware

New Castle Airport

Zkratka letiště: ILG
Letenky do USA - Wilmington v Delaware

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Wilmingtonu

New Castle County Airport nebo též Wilmington Airport je mezinárodní letiště, které se nachází na západním břehu Delaware River v New Castlu asi 8 kilometrů jižně od Wilmingtonu a 50 kilometrů od Filadelfie. Letiště má IATA kód ILG a bylo otevřeno ještě před druhou světovou válkou. Dnes má tři příletové a vzletové ranveje z asfaltu, na kterých každý rok přistává velký počet spokojených cestujících. Ti jsou potom odbaveni v jednom terminálu letiště Wilmington, aby mohli následně nasednout do taxíku, autobusu nebo do zapůjčeného auta a vyrazit směr Wilmington. Levné letenky do Wilmingtonu jsou teď za výhodné ceny a s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Wilmington v Delaware - místní čas: 20:19
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.745949, -75.546593
Vzdálenost z Prahy: 6740 km


Do Wilmingtonu za turistickými cíli

Wilmington je oblíbenou turistickou destinací, protože je tu mnoho památek, budov a cílů k vidění. Pokochejte se například pohledem na pevnost Christina, kostel Nejsvětější trojice, známý také jako starý švédský kostel, operu Grand Opera House, kde se kromě jiného hraje také divadlo, kostel svatého Petra v Quaker Hill, delawarské muzeum umění či historický dům Friends Meeting House. Přírodou ve Wilmingtonu se můžete pokochat ve státním wilmingtonském parku, zvířátka vás pak budou čekat v Brandywine zoo. Když si koupíte levné letenky do Wilmingtonu z Prahy, tak toto všechno můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Wilmingtonu

Wilmington je americké město, které byste určitě měli poznat. Právě nyní lze pořídit opravdu levné letenky do Wilmingtonu, které jsou s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky do Wilmingtonu z Prahy si snadno zabookujete přes počítač z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Wilmingtonu asi 11,5 hodiny. Levné letenky do Wilmingtonu z Prahy jsou za akční ceny, tak nezmeškejte tuto příležitost.


Letenka Wilmington v Delaware

Wilmington v Delaware se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Wilmington v Delaware - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Wilmington v Delaware.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace