letadlo ico Levné letenky do Delaware
USA Amerika

Delaware je stát ležící na severovýchodě USA na poloostrově Delmarva. Je pojmenován po anglickém šlechtici Thomasi Westovi třetímu baronovi De La Warr. Delaware je druhý nejmenší a šestý nejméně zalidněný stát Spojených států. Jeho úředním jazykem je angličtina a měnou americký dolar. Hlavním městem v Delawaru je Dover, kde žije 36 000 obyvatel, ale největším městem je Wilmington. Celková populace státu je 935 000 lidí. Časové pásmo Delawaru je -5 hodin. Kupte si levné letenky do státu Delaware ještě dnes.

Letenky Delaware

Podnebí v Delaware

Ačkoliv se stá nachází na pobřeží Atlantského oceánu, jeho klima se pohybuje mezi subtropickým a kontinentálním. Zimy jsou zde velmi mírné, kdy se teploty udržují pár stupňů nad bodem mrazu a léta jsou naopak vcelku teplá s teplotami kolem 25°C. Občas ovšem stoupají i k 32°C. Kupte si levné letenky do Delaware z Prahy na léto a užijte si tu pravou dovolenou.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38


Do státu Delaware za turistickými cíli

Ve státě Delaware můžete strávit příjemnou dovolenou na zdejších plážích. Ty jsou písčité a oceán je tu velmi teplý, navíc se na pobřeží nachází mnoha turistických atrakcí. Kromě toho je v Delaware velký počet zajímavých míst, která můžete navštívit. Mezi ně patří vládní budovy, Grand Opera House, státní park Bellevue, pevnost Delaware, muzeum Zwaanendael nebo maják Fenwick Island Light. Leťte za oceán, podívat se do Ameriky můžete s levnými letenkami do Delaware z Prahy i vy.

Levné letenky do Delaware

Do amerického státu Delaware se teď můžete podívat velmi levně, protože se přímo do této destinace prodávají levné letenky za akční ceny. S levnými letenkami do Delaware můžete letět klidně hned zítra a to přímo z Prahy. Průměrná doba letu je do Delaware z Prahy asi 15 hodin. Levné letenky do Delaware jsou žádané, tak si je rezervujte co nejdříve.

Letenka Delaware

Delaware a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Delaware snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Delaware vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace