letadlo ico Levné letenky do Vladivostok

Vladivostok je správním centrem Přímořského kraje a nachází se na východě Ruské federace na Dálném východě. Jeho pobřeží je omýváno Tichým oceánem a asi 100 kilometrů západně jsou hranice s Čínou a 300 kilometrů jihozápadně se Severní Koreou. Vladivostok v překladu znamená „Vládni východu“ a je poslední stanicí na tzv. Transsibiřské magistrále, která začíná v Moskvě. Vladivostok je domovem pro necelých 600 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl. Levné letenky do Vladivostoku jsou k dostání za výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Letenky Praha - Vladivostok

Vladivostok International Airport (Kievichi Airport)

Zkratka letiště: VVO
Letenky do Ruska - Vladivostok

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Vladivostoku

Mezinárodní letiště Vladivostok International Airport se nachází asi 44 kilometrů severně od Vladivostoku a jeho IATA značení je VVO. Původně bylo známé jako Knevichi Airport, pojmenované podle vesnice, která leží nedaleko. Letiště ve Vladivostoku má celkem čtyři příletové a vzletové dráhy, kdy dvě jsou z asfaltu a dvě z betonu, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Každoročně je tu ve dvou terminálech, kdy terminál A je nový pro lety do ciziny a terminál B pro místní lety, obslouženo přes 1,45 milionu spokojených pasažérů. Doprava do města je z letiště ve Vladivostoku zajištěna vlaky, autobusy a taxíky. Leťte do této destinace, stačí si včas zarezervovat levné letenky do Vladivostoku z Prahy.

Aktuální kurz: 100 RUB = 35.54
Vladivostok - místní čas: 3:44
Časové pásmo: Asia/Vladivostok (+ 10 hodin)
Časový posun: + 9 hodin

Souřadnice: 43.105621, 131.873535
Vzdálenost z Prahy: 8012 km


Do Vladivostoku za turistickými cíli

Ve Vladivostoku se nachází mnoho zajímavých míst, která byste určitě měli vidět, až sem přiletíte na dovolenou. Jedná se například o vlakové nádraží, městskou dumu, ulici Svetlanskaya, ležící v centru, mohutný kostel ochrany Panny Marie, Zlatý most a přístav Vladivostok. Až si budete chtít odpočinout, posaďte se například do parku Pokrovskiy Park, Detsky Razvlekatelny Park, Admralsky Skver a Minny Gorok. Z muzeí stojí za to Arsenyev Primorye Muzeum. Kupte si levné letenky do Vladivostoku z Prahy a vyrazte za poznáním na druhý konec Ruska ještě dnes.

Levné letenky do Vladivostoku

Zabookujte si levné letenky do Vladivostoku a poznejte Rusko tak, jak ho ještě neznáte. Ruské město Vladivostok najdete v Asii, je to tedy opravdu daleká destinace, která stojí za poznání. Průměrná doba letu je z Prahy do Vladivostoku asi 13 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Vladivostoku z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online, není to nic těžkého a zvládne to každý. Udělejte to ale co nejdříve, protože akční letenky do Vladivostoku jsou hned pryč.


Počasí Vladivostok

slunce

-4°C

Východ slunce: 7:53

Západ: 18:57

Čtvrtek

slunce

-1°C

teplota 0°C -3°C

Pátek

zataženosněžení

-1°C

teplota -0°C -3°C

Sobota

slunce

-3°C

teplota -1°C -4°C

Neděle

zataženosněžení

-1°C

teplota 0°C -2°C

Pondělí

sluncepolojasno

-3°C

teplota -1°C -4°C

Letenka Vladivostok

Vladivostok se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Vladivostok - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Vladivostok.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist