letadlo ico Letenky do Severní Korey
Democratic People's Republic of Korea

Severní Korea se nachází v severní části Korejského poloostrova ve východní Asii. Stát se oficiálně nazývá Korejská lidově demokratická republika. Severní Korea je jednou z nejvíce militarizovaných společností na světě. Početná aktivní složka vojska je čtvrtou největší na světě. Největším městem Severní Koreji je Pchjongjang, kde žije 2,5 milionu lidí. Celkem má stát 24,8 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu korejština a měnou wony. Přijeďte se do této zajímavé země podívat s levnými letenkami z Prahy.

Aktuální kurz: 100 KPW = 2.65


Letiště Severní Korea

Podnebí v Severní Koreji

Na většině zemí Severní Koreje je klima charakterizováno jako vlhké s teplými léty a suchými zimami. Léta jsou horká, teploty se udržují průměrně na 25°C, ale zároveň také deštivá. Nejvíce prší od června do září. Zimy jsou v Severní Koreji dlouhé a velmi chladné. Nejpříjemnější počasí je v přechodných obdobích, tedy na jaře a na podzim. Rezervujte si levné letenky na tento čas.

Do Severní Koreje za turistickými cíli

Nejdůležitějším symbolem Severní Koreje, který byste určitě měli vidět, je věž Čučche, která se nachází v hlavním městě Pchjongjang a symbolizuje politiku státu. Další památky v tomto městě jsou vítězný oblouk, Kim Ir-senovo mauzoleum, stadion Kim Ir-sena či hotel Rjugjong nebo památník osvobození, který tu stojí na počest Rudé armády. V Severní Koreji můžete vidět také královskou hrobku krále Kongmina, pocházející ze 14. století, hrobku krále Tongmyŏnga, most Sŏnjuk, který byl postaven již v roce 1290, nebo nejvyšší horu Severní Koreji Pektusan, na jejímž vrcholku je sopečné jezero. Zakupte si levné letenky z Prahy do Severní Koreje ještě dnes.

Levné letenky do Severní Koreje

Zavítejte s levnými letenkami z Prahy do Severní Koreje a poznejte další část světa. Do Koree se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy, které si můžete jednoduše zarezervovat na internetu. Cesta z Prahy s levnými letenkami do Severní Koreje trvá asi 11 hodin. Letenky do Severní Koreje si ale nezapomeňte rezervovat včas, protože velmi rychle mizí.

Severní Korea

Severní Korea je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Severní Korey čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace