letadlo ico Letenky do Tanzánie
Tanzania

Sjednocená tanzanská republika či zkráceně Tanzanie je stát nacházející se ve střední Africe na východním pobřeží u Indického oceánu. Vznikla sjednocením dvou států a to Tanganiky a Zanzibaru, dnes je to jedna z nejchudších zemí světa. Hlavním městem je Dodoma, které leží v centrální části země a má přes 400 000 obyvatel. Celková populace země je 50,7 milionu lidí. Bývalým hlavním městěm je Dar es Salaam. Úředním jazykem je tu v Tanzanii svahilština a angličtina, měnou tanzanský šilink. Země se nachází v časovém pásmu +3 hodiny. Levné letenky do Tanzanie jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Aktuální kurz: 10000 TZS = 98.71


Letiště Tanzánie

Podnebí v Tanzanii

Klima v Tanzanii je velmi horké a teplé. Teploty ve většině země během roku nepadají pod 20°C a nejteplejší období je tu od listopadu do února. Nejchladněji je mezi květnem a srpnem, kdy jsou teploty mezi 15°C až 20°C. Vydejte se do tohoto tropického ráje a ušetřete na své cestě – kupte si levné letenky do Tanzanie z Prahy, dokud nějaké jsou.

Do Tanzanie za turistickými cíli

Mezi hlavní turistické cíle v Tanzanii bezesporu patří přírodní rezervace a národní parky. V některých z nich se nachází i přírodní divadlo, kde můžete pozorovat pravidelnou migraci zvířat. Mezi další památky v Tanzanii, které jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je kamenné město Zanzibar, kde jsou budovy s prvky africkými i arabskými, a Kondoa, kde byly objeveny skalní malby. U korálového ostrova Mafia si můžete vyzkoušet přístrojové potápění, rybolov nebo další vodní radovánky, které vám dopřeje teplý oceán a písečná pláž. V hlavním městě Dodoma najdete místní katedrálu, náměstí Nyerere, centrální mešita či anglikánský kostel. Levné letenky do Tanzanie jsou nyní s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte a dopřejte si dovolenou v této africké destinaci.

Za přírodou do Tanzanie

V Tanzanii se nachází mnoho národních a parků a rezervací, ve kterých můžete pozorovat divokou africkou přírodu. Na seznamu světového dědictví UNESCO je zapsaná například Selousova rezervace, národní park Kilimandžáro, ve kterém se nachází i nejvyšší hora Afriky, či území Ngorongoro. Vidět tu ze zvířat můžete slona afrického, nosorožce černého, zebry, žirafy, hyeny, pakoně, buvolce, krokodýly, hrochy a další. Udělejte si výlet do Afriky a poznejte safari na vlastní kůži, stačí mít levné letenky do Tanzanie s odletem z Prahy.

Levné letenky do Tanzanie

Dopřejte si exotickou dovolenou v Africe, stačí si koupit levné letenky do Tanzanie. Tyto levné letenky do Tanzanie jsou s odletem z Prahy a prodávají se za výhodné ceny, určitě tedy příliš dlouho neotálejte. Průměrná doba letu z Prahy do Tanzanie je 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Objednejte si online letenky do Tanzanie z Prahy ještě dnes.

Tanzánie

Tanzánie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Tanzánie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace