letadlo ico Levné letenky do Dodoma

Dodoma Urban District je hlavní město afrického státu Tanzanie, ležícího na východním pobřeží ve střední Africe. Město leží ve stejnojmenném regionu a v překladu jeho název znamená „Potopila se“. Jedná se o třetí největší město Tanzanie, a ačkoliv je hlavním městem, část vládních institucí zůstává v bývalém hlavním městě Dar es Salaamu. V centru Dodomy žije přes 410 000 obyvatel, kteří tu mluví anglicky a svahilsky a platí tanzanským šilinkem. Podívejte se do této destinace, stačí si včas objednat levné letenky do Dodomy z Prahy. V Tanzánii leží i oblíbený Zanzibar.

Letenky Praha - Dodoma

Dodoma Airport

Zkratka letiště: DOD
Letenky do Tanzánie - Dodoma

Najdi nejlevnější letenku

Letiště Dodoma

Hlavnímu tanzanskému městu Dodoma slouží letiště Dodoma Airport, které má IATA značení DOD. Letiště se nachází přímo v centru města a skládá se pouze z jedné krátké příletové a vzletové dráhy z asfaltu a poté jedné menší budovy terminálu. Přesto je tu každý rok odbaven velký počet spokojených cestujících. Jedním z nich se můžete stát i vy, když si rezervujete levné letenky do Dodoma s odletem z Prahy a za výhodné ceny. Doprava do města je z letiště v Dodoma zajištěna formou autobusů a taxíků.

Aktuální kurz: 10000 TZS = 93.41
Dodoma - místní čas: 10:04
Časové pásmo: Africa/Dar_es_Salaam (+ 3 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: -6.17221, 35.739471
Vzdálenost z Prahy: 6585 km


Do Dodoma za turistickými cíli

V hlavním městě Tanzanie Dodoma je mnoho míst, kam se můžete jít během své dovolené v této destinaci podívat. Důležitým turistickým cílem je například dodomská centrální mešita a anglikánský kostel. Za prohlídku stojí ale také centrum Dodoma, kde najdete náměstí Nyerere Square, či vlakové nádraží. Dodoma je rovněž sídlem pro dvě univerzity a to St. John´s University a The University Dodoma. Pojeďte se podívat do Afriky a užijte si tady tu nejlepší dovolenou za nízké ceny. Stačí si rezervovat levné letenky do Dodoma s odletem z Prahy a letět.

Levné letenky do Dodomy

Podívejte se do Tanzanie za nízké ceny, stačí si koupit levné letenky do hlavního města Dodoma, které se teď prodávají opravdu výhodně. Levné letenky do Dodomy jsou s odletem přímo z Prahy a rezervovat si je lze snadno a rychle online. Průměrná doba letu z Prahy do Dodomy je 12 hodin. Udělejte si tu pravou dovolenou a navštivte Afriku, stačí mít levné letenky do Dodomy z Prahy.


Počasí Dodoma

sluncepolojasnodeštík

25°C

Východ slunce: 6:42

Západ: 18:55

Čtvrtek

zataženoMrholení

23°C

teplota 27°C 19°C

Pátek

zataženoMrholení

24°C

teplota 28°C 20°C

Sobota

zataženodeštík

20°C

teplota 22°C 19°C

Neděle

zataženoMrholení

24°C

teplota 28°C 20°C

Letenka Dodoma

Dodoma se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dodoma - Tanzánie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dodoma.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist