letadlo ico Levné letenky z Prahy na Zanzibar Airport
v Zanzibar - Tanzánie

Letiště Zanzibar International Airport nebo též Abeid Amani Karume International Airport, jak bylo letiště v roce 2010 přejmenováno na počest prvního prezidenta ostrova, se nachází na ostrově Unguja v Zanzibaru. Abeid Amani Karume International Airport se nachází zhruba 5 kilometrů od hlavního města Zanzibar City. V současné době by letiště mělo mít 2 terminály – druhý měl být dokončen v roce 2014. Předpokládaná kapacita pasažérů je 1,5 milionu za rok. Levné letenky do Zanzibaru rychle mizí, proto si je zabookujte co nejdříve.

Zanzibar Airport - ZNZ

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Tanzánie - Zanzibar
Zkratka letiště Zanzibar Airport v Zanzibar - Tanzania je: ZNZ

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> ZNZ
Jednosměrná letenka

ZNZ -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Abeid Amani Karume International Airport

Do města se z letiště dostanete taxíkem nebo hotelovými minibusy. Na letišti Abeid Amani Karume International Airport fungují také půjčovny aut, takže můžete vyrazit i po vlastní ose až sem přiletíte s levnými letenkami z Prahy.

Aktuální kurz: 10000 TZS = 93.52
Zanzibar - místní čas: 23:03
Časové pásmo: Africa/Dar_es_Salaam (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: -6.22203, 39.22489


Levné letenky na letiště Zanzibar International Airport

I vy můžete nyní letět na exotickou dovolenou do Zanzibaru v Tanzánii – stačí jen, abyste si koupili levné letenky s odletem z Prahy na Zanzibar International Airport. Průměrná doba letu do Zanzibaru na letiště Zanzibar International Airport s levnými letenkami se pohybuje kolem 9 hodin. Rezervujte si levné letenky na Zanzibar International Airport ještě dnes.


Levná letenka z Prahy na Zanzibar Airport
Zanzibar - Tanzánie

Letiště Zanzibar Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Zanzibar - Tanzánie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Zanzibar Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist