letadlo ico Levné letenky do Severní Karolíny
USA Amerika

Severní Karolína je stát v USA, ležící na východním pobřeží země u Atlantského oceánu. Hlavním městem Severní Karolíny je Raleigh s 431 000 obyvateli, největším je potom Charlotte, přezdívané Královnino město, s 810 000 lidmi. V celé Severní Karolíně je 9,9 milionu obyvatel, což z ní dělá devátý nejlidnatější stát USA. Úředním jazykem je jako ve zbytku státu angličtina a měnou americký dolar. A právě nyní se do této destinace prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky North Carolina

Podnebí v Severní Karolíně

Kvůli své poloze zasahuje Severní Karolína do třech podnebných pásů. Nejvíce je v zemi zastoupeno mírné deštné klima, které způsobuje horká léta, kdy průměrná teplota sahá až k 32°C, a suché mírné zimy, kdy teploměry převážně neklesají pod 10°C. Severní Karolína je velmi často zasažena hurikány nebo silnými bouřemi, které mohou způsobovat škody. Na vše jsou zde ale připraveni, takže se nebojte si levné letenky do Severní Karolíny rezervovat.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15


Do Severní Karolíny za turistickými cíli

Velmi oblíbenou turistickou destinací je soukromý dům Biltmore Estate, který byl postaven v 19. století Georgem Washingtonem Vanderbiltem. Dalším místem v Severní Karolíně, kam míří turisté, jsou pláže. Mezi nejhezčí patří Outer Banks a Corolla. Mnoho zajímavého je toho samozřejmě v hlavním městě státu Raleigh, kde najdete muzeum umění, dům Haywood Hall se zahradami nebo městské muzeum. Mezi krásná města patří ale i Durham, Charlotte, Jacksonville, Wilmington nebo Asheville. Přijeďte se podívat do Severní Karolíny s levnými letenkami.

Do Severní Karolíny letecky za přírodou

Vzhledem k pozici státu se v Severní Karolíně vyskytuje velmi pestrá fauna i flóra. V pobřežních bažinách je možné tu vidět chráněného aligátora, mořské želvy nebo ústřice, z rostlin potom mucholapku podivnou, Šácholan tříplátečný nebo tisovec. V Apalačském pohoří se lze setkat s medvědem nebo jelencem běloocasým. V horách tu žijí také šedí vlci, rysi červení a pumy. Přijeďte se podívat na nezkrocenou přírodu s levnými letenkami přímo z Prahy.

Levné letenky do Severní Karolíny

Láká vás poznat svět za „velkou louží“? Vydejte se do Severní Karolíny a poznejte alespoň část USA. Právě nyní se totiž do této oblíbené destinace prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Do Severní Karolíny trvá z Prahy let asi 12 hodin a 30 minut. Rezervujte si svoje levné letenky do Severní Karolíny z Prahy ještě dnes, dokud jsou.

Letenka Severní Karolína

Severní Karolína a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Severní Karolína snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Severní Karolíny vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace