letadlo ico Levné letenky z Prahy na Raleigh-Durham International Airport
v Morrisville v Severní Karolíně - USA Amerika

Mezinárodní letiště Raleigh–Durham International Airport najdete v americkém státě Severní Karolína přibližně 7 kilometrů od města Morrisville a především na půli cesty mezi velkými městy Raleigh a Durham, od kterých leží zhruba 20 kilometrů. Denně se tu na třech přistávacích a vzletových dráhách z asfaltu vystřídá přes 352 letů do mezinárodních i domácích destinací. Pasažéři jsou tu obsluhováni ve dvou terminálech značených čísly 1 a 2. Vy se zřejmě podíváte se svou letenkou na terminál číslo 2, který slouží i pro odbavování letů z ciziny. Každoročně je na Raleigh–Durham International Airport napočítáno necelých 10 milionů letenek, přičemž jedna z nich může být vaše, když si koupíte levné letenky na mezinárodní letiště Raleigh–Durham s odletem z Prahy, jehož IATA kód je RDU.

Raleigh-Durham International Airport - RDU

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Morrisville v Severní Karolíně
Zkratka letiště Raleigh-Durham International Airport v Morrisville v Severní Karolíně - USA je: RDU

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> RDU
Jednosměrná letenka

RDU -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Raleigh–Durham

Nejrychleji se z letiště Raleigh–Durham International Airport do Raleighu nebo Durhamu dostanete autobusovými linkami, které mají zastávku přímo před budovou terminálu. Jedná se například o spoj číslo 100. Kromě toho se tu nachází velký počet autopůjčovn, kde si lze pronajmout auto. Pokud se chcete ale nechat pohodlně odvézt, k dispozici jsou vám na letišti Raleigh–Durham taxikáři. Nenechte si utéct tuto jedinečnou příležitost a zabookujte si své levné letenky na letiště Raleigh–Durhah International Airport z Prahy ještě dnes, dokud jsou za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Morrisville v Severní Karolíně - místní čas: 18:03
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 35.87946, -78.7871


Levné letenky na Raleigh–Durham International Airport

Návštěva Spojených států amerických vás nyní může vyjít na opravdu málo peněz, když si včas rezervujete levné letenky na letiště Raleigh–Durham International Airport. Tyto levné letenky na mezinárodní letiště Raleigh–Durham jsou k dostání s odletem z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online, takže to zvládne každý. Průměrná doba letu je z Prahy na Raleigh–Durham International Airport přibližně 12,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Jestli vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neváhejte a rezervujte si levné letenky na Raleigh–Durham International Airport z Prahy ještě dnes.


Počasí Morrisville v Severní Karolíně

sluncepolojasno

29°C

Východ slunce: 5:58

Západ: 20:32

Neděle

sluncepolojasno

28°C

teplota 33°C 22°C

Pondělí

slunce

29°C

teplota 35°C 22°C

Úterý

zataženo

29°C

teplota 34°C 22°C

Středa

sluncepolojasno

30°C

teplota 35°C 23°C

Levná letenka z Prahy na Raleigh-Durham International Airport
Morrisville v Severní Karolíně - USA Amerika

Letiště Raleigh-Durham International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Morrisville v Severní Karolíně - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Raleigh-Durham International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace