letadlo ico Levné letenky do Charlotte

Charlotte je největší město amerického státu Severní Karolína a také krajské sídlo Mecklenburg County. Je to třetí největší město na jihovýchodě USA a najdete ho na jihu země přímo na hranici se státem Jižní Karolína. Charlotte má přes 800 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je to ale až 2,38 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Charlotte jsou s odletem z Prahy a za akční ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Charlotte

Charlotte/Douglas International Airport

Zkratka letiště: CLT
Letenky do USA - Charlotte

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Charlotte

Mezinárodní letiště Charlotte Douglas International Airport je napůl vojenské a napůl civilní letiště, které se nachází 10 kilometrů západně od centra města. Jedná se o jedno z nejvytíženějších letišť na světě, zároveň je to největší letiště v USA, které nemá nonstop servis do Asie. Letiště v Charlotte bylo otevřeno v roce 1935 a jeho IATA značení je CLT. Má čtyři betonové příletové a vzletové dráhy a také terminál rozdělený na pět oddělení – A, B, C, D, E a Nový terminál. Doprava do města je z letiště v Charlotte zajištěna formou autobusů, taxíků a autopůjčoven. Jízda vás vyjde v průměru na 2,20 dolarů. Zakupte si levné letenky do Charlotte z Prahy ještě dnes a zamiřte do USA.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.21
Charlotte - místní čas: 7:53
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 35.227089, -80.843132
Vzdálenost z Prahy: 7425 km


Do Charlotte za turistickými cíli

Až budete v Charlotte na dovolené, dojděte se podívat do centra Harvey B. Gantt Center, ke katedrále svatého Patrika, která je sídlem biskupa pro římskokatolickou diecézi v Charlotte, navštivte baptistický kostel Elevation Church, ortodoxní kostel Nejsvětější trojice, knihovnu Billy Graham Library, muzeum letectví Karolíny, Discovery Place, což je muzeum pro vědu a techniku, operu v Karolíně a univerzitu v Severní Karolíně v Charlotte. Až zatoužíte po přírodě, projděte se v Charlotte parkem Road Park nebo Little Sugar Creek Greenway. Levné letenky do Charlotte jsou s odletem z Prahy a za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Levné letenky do Charlotte

Lákalo by vás letět do USA, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože snadno seženete levné letenky do amerického města Charlotte. Levné letenky do Charlotte jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je můžete snadno a rychle online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Charlotte asi 12,5 hodiny. Levné letenky do Charlotte z Prahy rychle mizí, tak si je objednejte ještě dnes.


Počasí Charlotte

sluncepolojasno

19°C

Východ slunce: 7:15

Západ: 19:12

Pátek

slunce

23°C

teplota 30°C 16°C

Sobota

slunce

25°C

teplota 30°C 19°C

Neděle

sluncepolojasno

22°C

teplota 27°C 16°C

Pondělí

slunce

23°C

teplota 29°C 15°C

Letenka Charlotte

Charlotte se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Charlotte - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Charlotte.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace