letadlo ico Levné letenky z Prahy na Charlotte/Douglas International Airport
v Charlotte - USA Amerika

Charlotte Douglas International Airport je mezinárodní letiště, které bylo založeno už v roce 1935 jako Charlotte Municipal Airport. Pojmenované je podle bývalého starosty Charlotte a jedná se o největší letiště ve Spojených státech, které nemá nonstop linku do Asie. Každý rok si na letiště Charlotte Douglas zakoupí letenku přes 44,8 milionu pasažérů, kteří jsou zde obsluhováni v jednom terminálu, ať už cestují z domácích nebo zahraničních destinací. Letadla na letišti Charlotte Douglas International Airport dosedají na čtyřech betonových ranvejích. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zabookujte si akční letenky na letiště Charlotte Douglas International Aiport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Charlotte/Douglas International Airport - CLT

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Charlotte
Zkratka letiště Charlotte/Douglas International Airport v Charlotte - USA je: CLT

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CLT
Jednosměrná letenka

CLT -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Charlotte Douglas v Charlottě

Pro nejsnadnější přepravu do města z mezinárodního letiště Charlotte Douglas využijte autobusové dopravy. Autobusy tu ve všední den jezdí každých 20 minut, o víkendu každých 30 minut, přičemž jednosměrné jízdné je jednotné za cenu 2,20 dolaru. Pokud ale nechcete čekat na spoj, můžete využít služeb taxikářů, kteří vás odvezou okamžitě. Přepravit se také můžete sami, když si zapůjčíte na letišti auto a vyrazíte do města na vlastní pěst. Udělejte si výlet za poznáním do města Charlotte, právě teď se prodávají velmi levné letenky na letiště Charlotte Douglas International Airport z Prahy v této destinaci.

Aktuální kurz: 1 USD = 25.4
Charlotte - místní čas: 2:10
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 35.2207, -80.94413


Levné letenky na letiště Charlotte Douglas International Airport

Severní Karolína je nyní dostupná za velmi nízké ceny a to díky levným letenkám na letiště Charlotte Douglas v Charlottě. Levné letenky na letiště Charlotte Douglas International Airport seženete za výhodné ceny a to s odletem přímo z Prahy. Rezervovat si je lze snadno online, takže pro ně nikam nemusíte. Průměrná doba letu je z Prahy na Charlotte Douglas asi 12,5 hodiny. Využijte této jedinečné příležitosti a kupte si levné letenky na letiště Charlotte Douglas z Prahy ještě dnes.


Počasí Charlotte

zataženo

23°C

Východ slunce: 7:13

Západ: 19:16

Pondělí

slunce

24°C

teplota 30°C 16°C

Úterý

slunce

20°C

teplota 27°C 13°C

Středa

zataženo

20°C

teplota 26°C 13°C

Čtvrtek

zataženo

17°C

teplota 20°C 13°C

Levná letenka z Prahy na Charlotte/Douglas International Airport
Charlotte - USA Amerika

Letiště Charlotte/Douglas International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Charlotte - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Charlotte/Douglas International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace