letadlo ico Levné letenky do Perth v Austrálii

Perth je hlavní město největšího australského svazového státu Západní Austrálie, přičemž se nachází na západním pobřeží kontinentu při ústí řeky Swan do Indického oceánu. Perth je považován za nejodlehlejší velkoměsto na světě, protože do nejbližšího většího města Adelaide je to asi 2 800 kilometrů daleko. Jedná se o čtvrté nejlidnatější město Austrálie, jelikož v Perthu žije kolem 2 milionů obyvatel. Úředním jazykem je v Perthu angličtina a měnou je australský dolar. Podívejte se do Perthu, s levnými letenkami je to snadné.

Letenky Praha - Perth v Austrálii

Perth Airport

Zkratka letiště: PER
Letenky do Austrálie - Perth v Austrálii

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Perthu

Vnitrostátní a mezinárodní letiště Perth Airport má značení IATA PER a nachází se 15 kilometrů jihovýchodně od centra Perthu. Je přilehlé k předměstí Belmont a Redcliffe a jedná se o čtvrté nejzaměstnanější letiště Austrálie. Letiště v Perthu bylo otevřeno už ve 30. letech minulého století. Má celkem dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a celkem čtyři terminály. Dva domácí a dva mezinárodní terminály jsou od sebe odděleny a 11 kilometrovou vzdálenost mezi nimi snadno překonáte autobusem. Doprava do města je potom zajištěna autobusovými linkami, jako je například 37 a 40, dále taxíky a autopůjčovnami. Na letiště v Perthu se snadno podíváte s levnými letenkami do této destinace z Prahy.

Aktuální kurz: 1 AUD = 16.58
Perth v Austrálii - místní čas: 15:08
Časové pásmo: Australia/Perth (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: -31.933331, 115.833328
Vzdálenost z Prahy: 13443 km


Do Perthu za turistickými cíli

Mezi důležité památky města Perth patří určitě Fremantle Prison, tedy věznice z konce 19. století, která byla uzavřena v roce 1991. Dnes je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Kromě ní je tu například Round House, tedy kulatý dům z roku 1830, dále galerie umění, muzeum Západní Austrálie, zoologická a botanická zahrada, John Forrest národní park, vládní budova Goverrnment House, koncertní hala nebo kostel Wesley. Navíc jsou tu i veřejné pláže, na kterých si můžete užít písku, vody a sluníčka. Kupte si levné letenky do Perthu z Prahy za skvělé ceny a ušetřete na cestování.

Levné letenky do Perthu

Chcete poznat Austrálii, ale obáváte se vysokých cen letenek? Tak teď už nemusíte, protože s levnými letenkami poletíte do australského Perthu za výhodné ceny. Levné letenky do Perthu jsou s odletem přímo z Prahy, ale jsou velmi žádané, takže si je určitě zabookujte co nejdříve, aby na vás nějaké zbyly. Průměrná doba letu je z Prahy do Perthu 19 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Perth v Austrálii

slunce

18°C

Východ slunce: 6:36

Západ: 17:57

Čtvrtek

slunce

19°C

teplota 22°C 17°C

Pátek

zataženo

21°C

teplota 24°C 20°C

Sobota

zataženo

22°C

teplota 24°C 20°C

Neděle

slunce

21°C

teplota 24°C 19°C

Letenka Perth v Austrálii

Perth v Austrálii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Perth v Austrálii - Austrálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Perth v Austrálii.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist