letadlo ico Levné letenky z Prahy na Perth Airport
v Perth v Austrálii - Austrálie

Perth Airport je mezinárodní letiště, které se nachází v Austrálii asi 15 kilometrů jihovýchodně od Perthu, hlavního a největšího města Západní Austrálie. Jedná se o třetí nejvytíženější letiště pro osobní přepravu v zemi, neboť je tu každý rok obslouženo necelých 14 milionů pasažérů se svými letenkami. První z nich se sem mohli podívat už ve 30. letech minulého století. Perth Airport má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeho IATA značení je PER. Pasažéři jsou na letišti odbavováni ve čtyřech terminálech, které jsou od sebe umístěny různě daleko. Podle svých letenek jsou obslouženi v terminálu 3 a 4, které jsou u sebe a slouží domácím letům, nebo v terminálu 2, který je též pro vnitrostátní lety, ale leží dál. Mezinárodní přepravě slouží terminál 1. Kupte si levné letenky na mezinárodní letiště Perth Airport, které jsou s odletem z Prahy, a dopřejte si dovolenou v Austrálii už letos.

Perth Airport - PER

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Austrálie - Perth v Austrálii
Zkratka letiště Perth Airport v Perth v Austrálii - Australia je: PER

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> PER
Jednosměrná letenka

PER -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Perthu z letiště

Spojení letiště Perth s městem je zajištěno mnoha autobusovými linkami, jako jsou například spoje číslo 37 a 40 či 380. Ty kromě Perthu jezdí i do okolních měst. Další možností je si pronajmout auto a vyrazit si podle vlastního uvážení svou cestou. Nebo lze jet samozřejmě také v komfortu taxíkem, který vás ale vyjde trochu dráž. Užijte si levnou dovolenou do Austrálie a zabookujte si levné letenky na Perth Airport z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 AUD = 16.72
Perth v Austrálii - místní čas: 10:56
Časové pásmo: Australia/Perth (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: -31.94028, 115.96694


Levné letenky na letiště Perth Airport v Austrálii

Vyrazte za poznáním k protinožcům a užijte si svou dovolenou v exotické Austrálii. Právě nyní si můžete pořídit levné letenky na Perth Airport v Austrálii, které jsou dokonce s odletem přímo z Prahy. Zabookovat si je lze snadno a rychle online z pohodlí domova, aniž byste pro levné letenky na letiště Perth někam museli. Průměrná doba letu je potom z Prahy na Perth Airport necelých 20 hodin. Pokud chcete vidět klokany na vlastní oči, tak neváhejte a rezervujte si levné letenky na Perth Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.


Počasí Perth v Austrálii

slunce

19°C

Východ slunce: 6:36

Západ: 17:55

Pátek

zataženo

22°C

teplota 24°C 20°C

Sobota

sluncepolojasno

22°C

teplota 24°C 20°C

Neděle

slunce

20°C

teplota 23°C 18°C

Pondělí

slunce

18°C

teplota 20°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Perth Airport
Perth v Austrálii - Austrálie

Letiště Perth Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Perth v Austrálii - Austrálie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Perth Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist