letadlo ico Levné letenky do Adelaide

Adelaide je hlavní a nejlidnatější město státu Jižní Austrálie, přičemž leží na jihu Austrálie na pobřeží v zátoce svatého Vincenta nedaleko pohoří Mount LoftyRanges. Adelaide má celkem 1,3 milionu obyvatel, což z něho zároveň dělá páté nejlidnatější město celého kontinentu. Úředním jazykem stejně jako ve zbytku státu je tu angličtina a měnou australský dolar. Jméno město dostalo podle manželky britského krále Viléma IV. Levné letenky do Adelaide z Prahy teď pořídíte za opravdu výhodné ceny.

Letenky Praha - Adelaide

Adelaide International Airport

Zkratka letiště: ADL
Letenky do Austrálie - Adelaide

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Adelaide

Hlavním letištěm pro Jižní Austrálii je Adelaide Airport, které je zároveň pátým nejrušnějším letištěm v Austrálii. Nachází se blízko WestBeach, což je asi 6 kilometrů západně od Adelaide. Má IATA značení ADL a otevřeno bylo poprvé v roce 1955. Letiště Adelaide má dvě přistávací a příletové dráhy z asfaltu a duální domácí/zahraniční terminál, který byl otevřen v roce 2005 a jmenován jako druhý nejlepší terminál mezinárodního letiště ve světě. Kupte si levné letenky do Adelaide a přidejte se k 7,8 milionům dalších spokojených cestujících ročně. Doprava z letiště Adelaide do města je zajištěna metrem, autobusy a taxíky.

Aktuální kurz: 1 AUD = 15.37
Adelaide - místní čas: 4:10
Časové pásmo: Australia/Adelaide (+ 10 hodin)
Časový posun: + 9 hodin

Souřadnice: -34.920502, 138.600586
Vzdálenost z Prahy: 15264 km


Do Adelaide za turistickými cíli

Adelaide má mnoho zajímavých míst, která byste během své dovolené měli navštívit. Mezi ně patří například buddhistický chrám PhápHoa, chrám Adelaide patřící církvi Ježíše Krista Svatých posledních dnů, centrální mešita postavená na konci 19. století, místní radnice a dům Friends Meeting House. Město má také mnoho muzeí a galerií, jako je například muzeum Jižní Austrálie, Ayers House, což je dům postavený koloniálním architektem, galerie umění nebo muzeum migrace. Na pobřeží se nacházejí také písečné pláže, kde lze relaxovat, stejně jako v mnoha městských parcích. Udělejte si výlet do Austrálie a zakupte si levné letenky do Adelaide z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.

Levné letenky do Adelaide

Toužíte se podívat do Austrálie, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože si online můžete rezervovat levné letenky do Adelaide s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Adelaide je necelých 20 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Dopřejte si dovolenou v Austrálii, teď levné letenky do Adelaide z Prahy pořídíte opravdu za akční výhodné ceny.


Počasí Adelaide

slunce

16°C

Východ slunce: 6:55

Západ: 20:03

Sobota

slunce

19°C

teplota 21°C 18°C

Neděle

zataženo

23°C

teplota 25°C 21°C

Pondělí

slunce

21°C

teplota 23°C 19°C

Úterý

slunce

20°C

teplota 22°C 18°C

Středa

slunce

15°C

teplota 17°C 14°C

Letenka Adelaide

Adelaide se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Adelaide - Austrálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Adelaide.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist