letadlo ico Levné letenky do Nevady
USA Amerika

Stát Nevada se nachází na západě USA. Tento pouštní stát je devátým nejméně hustě obydleným státem a sedmým nejrozsáhlejším státem USA. Nevada má přezdívku „Stříbrný stát“ a to díky tomu, jaké měl tento kov postavení během historie státu. Hlavním městem Nevady je Carson City, kde žije asi 62 000 lidí. Celkový počet obyvatel Nevady je potom 2,8 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Nejznámějším a zároveň největším městem státu je Las Vegas, kam se můžete s levnými letenkami podívat taky.

Letenky Nevada

Podnebí v Nevadě

Klima v Nevadě je pouštního charakteru – jedná se o nejsušší stát USA. Letní teploty se tu mohou vyšplhat až na 52°C a v zimě potom mohou klesnout až k neuvěřitelným -46°C. Na severu státu jsou zimy dlouhé a studené, na jihu potom mírné a kratší. V Nevadě jen velmi málo prší, což je dobrá zpráva pro vaši dovolenou s levnými letenkami do této destinace.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15


Do Nevady za turistickými cíli

Největším turistickým lákadlem Nevady je město zábavy a luxusu Las Vegas. Nachází se tu velký počet kasin, hotelů, zábavních center a kulturních středisek. Až vás omrzí hry ve Vegas nebo Renu, určitě nesmíte opustit Nevadu, aniž byste viděli Grand Canyon na řece Colorado. Kromě kaňonu je řeka proslulá také Hooverovou přehradou, nacházející se na hranicích mezi Nevadou a Arizonou. V Nevadě je také mnoho indiánských rezervací. Přijeďte se podívat do Nevady, s levnými letenkami je to snadné.

Levné letenky do Nevady

Splňte si svůj sen a leťte do USA. Levné letenky z Prahy se dají zakoupit do amerického státu Nevada. Za akční ceny si můžete letenky objednat online a to dokonce i s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Nevady je 13,5 hodiny. Letenky do Nevady ale velmi rychle mizí, proto si je nezapomeňte objednat včas.

Letenka Nevada

Nevada a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Nevada snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Nevady vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace