letadlo ico Levné letenky do Las Vegas v Nevadě

Las Vegas je město ve státě Nevada, na západně USA. V centru města žije přes 600 000 obyvatel, ale s přidruženými oblastmi jako je Paradise, Spring Valley nebo North Las Vegas je to přes 2 milióny. Díky aktivnímu nočnímu životu a spoustě kasin si město Las Vegas vysloužilo přezdívky jako je Sin City, Hlavní město gamblingu nebo Město světel. Ve městě se převážně mluví anglicky a měnou je tu americký Dolar. Do Las Vegas se dají koupit opravdu levné letenky.

Letenky Praha - Las Vegas v Nevadě

McCarran International Airport

Zkratka letiště: LAS
Letenky do USA - Las Vegas v Nevadě

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Las Vegas

Nejdůležitějším letištěm v Las Vegas je McCarran International Airport, které se nachází asi 5 kilometrů od centra města. Na čtyřech dráhách přistává velké množství letadel a to včetně těch z Prahy, odkud se nyní dají koupit levné letenky. Dvěma terminály ročně projde přes 42 miliónů cestujících. Do centra Las Vegas se lze dostat za pomocí taxíků nebo místní autobusové dopravy - linky 108 a 109 staví přímo před terminálem 1. Dalším letištěm v Las Vegas je Las Vegas Municipal Airport.

Las Vegas v Nevadě
Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Las Vegas v Nevadě - místní čas: 10:46
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 36.174969, -115.137222
Vzdálenost z Prahy: 9223 km


Las Vegas – zajímavosti

Kasina v Las Vegas jsou záměrně stavěná bez oken, aby návštěvníci uvnitř nevěděli jestli je den nebo noc.

Do Las Vegas letecky za zábavou

Tepnou města Las Vegas je Las Vegas Boulevard, jejíž nejznámější částí je Las Vegas Strip, která je dlouhá zhruba 7 kilometrů. Na tomto úseku jsou k vidění tematicky zaměřené hotely, v jejichž nitru jsou kasina. Tato ulice je plná světel, poutačů a reklam. Většina představení a zábavných atrakcí je umístěna do hotelů, mezi kterými určitě vyniká známý Caesar Palace. K vidění jsou i zmenšeniny světově oblíbených památek jako je francouzská Eiffelova věž, anglický Big Ben nebo italské Benátky. Díky levným letenkám můžete vidět i místní zvláštnost, kterou je tzv. monorail čili jednokolejka, která funguje mezi třemi hotely na ulici Las Vegas Strip.

Levné letenky do Las Vegas

S levnými letenkami můžete nyní poznat noční život slavného amerického města Las Vegas na vlastní kůži. Do této oblíbené destinace se právě prodávají letenky za opravdu nízké ceny, proto byste si svoje letenky měli rezervovat včas. Levné letenky do Las Vegas totiž velmi rychle mizí. A navíc můžete s levnými letenkami 13,5 hodiny dlouhou cestu nastoupit přímo z Prahy.


Počasí Las Vegas v Nevadě

slunce

29°C

Východ slunce: 5:23

Západ: 20:00

Úterý

slunce

24°C

teplota 29°C 19°C

Středa

sluncepolojasno

28°C

teplota 34°C 21°C

Čtvrtek

slunce

29°C

teplota 36°C 22°C

Pátek

slunce

32°C

teplota 38°C 24°C

Sobota

slunce

27°C

teplota 28°C 26°C

Letenka Las Vegas v Nevadě

Las Vegas v Nevadě se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Las Vegas v Nevadě - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Las Vegas v Nevadě.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace