letadlo ico Levné letenky z Prahy na McCarran International Airport
v Las Vegas v Nevadě - USA Amerika

McCarran International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází 8 kilometrů jižně od centra Las Vegas, kterému primárně slouží. Pojmenované je podle bývalého nevadského senátora a jedná se o jedno z nejrušnějších letišť v USA. Otevřeno bylo v roce 1942 a jeho IATA značení je LAS. Letiště McCarran Airport v Las Vegas má celkem čtyři příletové a vzletové dráhy, na kterých dosedají letadla z různých destinací všude na světě. Cestující jsou odbavováni ve dvou terminálech a to terminálu 1, který je spíše pro domácí lety, a terminálu 3, který jistě najdete napsaný i na své letence. Každoročně tu takto projde přes 45,3 milionu pasažérů. Levné letenky na letiště McCarran International Airport z Prahy jsou za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou. Lze to udělat i online.

McCarran International Airport - LAS

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Las Vegas v Nevadě
Zkratka letiště McCarran International Airport v Las Vegas v Nevadě - USA je: LAS

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LAS
Jednosměrná letenka

LAS -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště McCarran Airport v Las Vegas

Do města se z letiště McCarran International Airport v Las Vegas dostanete nejsnadněji autobusem. Jezdí sem například linky číslo 108 a 109, které staví u terminálu 1, nebo další spoje, stavějící i u terminálu 3. Samozřejmostí jsou taxíky, kterých můžete využít. Půjčit si můžete také auto a jet si za vlastními cíli. Akční letenky na mezinárodní letiště McCarran v Las Vegas jsou s odletem přímo z Prahy a za výhodné ceny, tak si je zabookujte ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.12
Las Vegas v Nevadě - místní čas: 9:15
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-8 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 36.08521, -115.15068


Levné letenky na letiště McCarran International Airport

Užijte si dovolenou ve světoznámé metropoli Las Vegas, aniž byste utratili moc peněz. Ty si schovejte na zdejší kasina, protože s levnými letenkami na letiště McCarran poletíte za výhodné ceny. Levné letenky na letiště McCarran International Airport jsou s odletem přímo z Prahy a objednat si je může kdokoliv snadno a rychle online. Průměrná doba letu je z Prahy na McCarran Airport v Las Vegas přibližně 14,5 hodiny.


Počasí Las Vegas v Nevadě

sluncedeštík

11°C

Východ slunce: 6:38

Západ: 16:25

Čtvrtek

sluncepolojasno

8°C

teplota 12°C 5°C

Pátek

sluncepolojasno

9°C

teplota 13°C 6°C

Sobota

sluncepolojasno

9°C

teplota 13°C 6°C

Neděle

sluncepolojasno

10°C

teplota 13°C 8°C

Pondělí

zataženoMrholení

8°C

teplota 10°C 6°C

Levná letenka z Prahy na McCarran International Airport
Las Vegas v Nevadě - USA Amerika

Letiště McCarran International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Las Vegas v Nevadě - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště McCarran International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace