letadlo ico Levné letenky do Rena

Reno je třetí největší město amerického státu Nevada, který se nachází ve vnitrozemí na západu USA, a zároveň krajské město Washoe County. Reno leží na severu země asi 60 kilometrů od jezera Tahoe a je ve světě známé jako „největší malé město na světě“. Centrem města, kde žije přibližně 225 000 obyvatel, protéká řeka Truckee River. S metropolitní oblastí má ale Reno přes 425 000 lidí. Mluví se tu především anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Rena jsou s odletem z Prahy a právě teď se prodávají za skvělé ceny.

Letenky Praha - Reno

Reno-Tahoe International Airport

Zkratka letiště: RNO
Letenky do USA - Reno

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Renu

Reno–Tahoe International Airport je název mezinárodního letiště, které se nachází asi 6 kilometrů jihovýchodně od centra Rena. Jedná se o druhé nejzaměstnanější komerční letiště ve státě Nevada. Letiště v Renu je otevřeno od roku 1929 a jeho IATA značení je RNO. Skládá se ze tří betonových příletových a vzletových drah a jednoho hlavního terminálu, kudy procházejí cestující z domácích i zahraničních destinací. Každoročně je jich tu odbaveno přes 3,4 milionu lidí. Až si koupíte levné letenky do Rena z Prahy a přistanete na tomto letišti, tak se do centra města dostanete taxíkem, autobusem číslo 12 a 19, nebo si můžete vypůjčit auto a jet, vlastní cestou.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.21
Reno - místní čas: 1:46
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-8 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 39.529629, -119.813797
Vzdálenost z Prahy: 9094 km


Do Rena za turistickými cíli

Reno je oblíbeným turistickým cílem pro velké kulturní vyžití, které nabízí. Najdete tu například nevadské muzeum umění, nevadskou operu, národní automobilové muzeum, městskou radnici, univerzitu Reno nebo zdejší chrám. Reno je ve světě ale proslavené především pro svoje kasina, kde můžete zkusit vyhrát miliony nebo alespoň poznat, jak to v takovém kasinu vypadá. V Renu se také nezapomeňte projít po břehu řeky a podívat se po okolí. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak se sem leťte podívat, stačí si koupit levné letenky do Rena z Prahy a to za nízké ceny.

Levné letenky do Rena

Leťte se podívat do USA za nízké ceny, stačí vám k tomu zakoupit levné letenky do nevadského města Rena, které jsou nyní k dostání za výhodné ceny. Levné letenky do Rena jsou s odletem z Prahy, přičemž průměrná doba letu je zhruba 16 hodin. Levné letenky do Rena z Prahy seženete online a objednat si je tedy můžete z pohodlí svého domova. Určitě nad tím ale neváhejte, protože levné letenky do Rena jsou hned pryč.


Počasí Reno

sluncepolojasno

1°C

Východ slunce: 6:59

Západ: 16:36

Sobota

zataženo

4°C

teplota 8°C 1°C

Neděle

zataženo

6°C

teplota 9°C 3°C

Pondělí

sluncepolojasno

6°C

teplota 11°C 3°C

Úterý

slunce

7°C

teplota 12°C 4°C

Letenka Reno

Reno se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Reno - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Rena.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace