letadlo ico Levné letenky do Michiganu
USA Amerika

Michigan je stát nacházející se na severovýchodě USA. Pobřeží státu je omýváno čtyřmi z pěti velkých jezer a to Huronským, Erijským, Hořejším a Michiganským, podle kterého dostal Michigan svůj název. V překladu jméno státu znamená „velká voda“. Stát Michigan je tvořen dvěma poloostrovy, které jsou od sebe odděleny Mackinackým průlivem. Hlavním městem státu je Lansing, kde žije 114 000 obyvatel, největším městem je ale Detroit. V Michiganu žije 9,9 milionu lidí, čímž se řadí na jedenácté místo, svou rozlohou potom na desáté místo. Úředním jazykem Michiganu je angličtina a měnou americký dolar. Časové pásmo je tu -5/-4 hodiny. Zakupte si levné letenky do Michiganu co nejdříve.

Letenky Michigan

Podnebí v Michiganu

Klima v Michiganu je kontinentální. Jižní část většího poloostrova má teplejší podmínky, kdy léta jsou tu opravdu horká s teplotami kolem 30°C a zimy velmi studené s teplotami pod bodem mrazu. Severní část velkého poloostrova a celý menší poloostrov má klima tvrdšího charakteru. Teploty jsou tu v průměru o trochu nižší. Během roku naprší zhruba jeden metr vody. Levné letenky do Michiganu je tedy lepší objednávat na teplejší měsíce v roce.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15


Do Michiganu za turistickými cíli

Mezi největší turistické atrakce patří bezesporu město Detroit, kde je k vidění například divadlo Fox Theatre, dům Dorothy H. Turkel, botanická zahrada Belle Isle Conservatory,  Spirit of Detroit, což je památník s bronzovou sochou, vytvořený Marshallem Fredericksem, budova Fisher Building nebo státní univerzita Wayne s akademickou stavbou Old Main. V hlavním městě Lansingu je k vidění michiganský kapitol nebo třeba budova Nejvyššího soudu. Levné letenky do Michiganu se dají pořídit i do dalších měst, jako je Battle Creek, Escanaba, Ironwood, Marquette a spousty dalších.

Levné letenky do Michiganu

Do amerického státu Michigan se nyní můžete podívat klidně hned zítra a to díky levným letenkám do Michiganu, které se prodávají online. Letenky do Michiganu jsou s odletem přímo z Prahy, takže nemusíte nikam složitě jezdit. Let do Michiganu trvá přibližně 11 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, rezervujte si letenky do Michiganu co nejdříve, protože velmi rychle mizí.

Letenka Michigan

Michigan a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Michigan snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Michiganu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace