letadlo ico Levné letenky do Lansing

Lansing je hlavní město amerického státu Michigan, který je pojmenovaný podle Michiganského jezera a nachází se tedy na severozápadě USA. „Srdce Michiganu“, jak se Lansingu říká, leží na řece Grand River a svou rozlohou zasahuje do okresu Ingham  County, Eaton County a Clinton County. Jedná se ale o jediné město ve Spojených státech amerických, které je hlavním městem státu, ale není zároveň krajským městem. V Lansingu žije přes 114 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to necelého půl milionu lidí. Mluví se tu nejvíce anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Lansingu jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Lansing

Lansing Capital City Airport

Zkratka letiště: LAN
Letenky do USA - Lansing

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Lansingu

Lansingu slouží mezinárodní letiště Capital Region International Airport, které se dříve jmenovalo Lansing Capital City Airport, a které leží 5 kilometrů severozápadně od centra. Letiště bylo otevřeno už v roce 1928 a dnes je jeho IATA značení LAN. Letiště v Lansingu slouží letadlům z domácích i zahraničních destinací, která zde přistávají na třech asfaltových dráhách. Pasažéři jsou po přistání odbaveni v jednom terminálu, jehož služeb každý rok využije přibližně 320 000 cestujících. Když si rezervujete levné letenky do Lansingu z Prahy, tak na letišti v Lansingu přistanete také. Doprava do města je z letiště Lansing zajištěna formou autobusové linky číslo 14, vlakovým spojením, jehož stanice je na jižním konci areálu, taxíky a půjčovnami aut.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.21
Lansing - místní čas: 3:53
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 42.73254, -84.555527
Vzdálenost z Prahy: 7056 km


Do Lansingu za turistickými cíli

Lansing je oblíbenou turistickou destinací pro mnoho zajímavých míst, která zde najdete. Je to třeba vysoce ceněná knihovna a historické centrum, galerie umění, otevřená už v roce 1965, michiganský státní kapitol, Potter Park Zoo s více než 500 zvířaty, nejvyšší budova ve městě Boji Tower a muzeum Turner-Dodge House. Na představení do divadla si zajděte do Riverwalk Theatre nebo Peppermint Creek Thetre Company. Když budete mít v Lansingu, určitě si zajděte také na farmářské trhy, které se konají během letních měsíců. Když si koupíte levné letenky do Lansingu z Prahy nyní, tak výrazně ušetříte, tak neváhejte.

Levné letenky do Lansingu

Leťte letos na dovolenou za poznáním do USA a užijte si tu dovolenou za nízké ceny. Levné letenky do Lansingu jsou s odletem přímo z Prahy a zakoupit si je můžete snadno a rychle online, bez dlouhého otálení. Průměrná doba letu je z Prahy do Lansingu 12 hodin, které urazíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Lansingu z Prahy jsou horkým zbožím na trhu, tak je zamluvte ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Lansing

zataženoMrholení

3°C

Východ slunce: 7:48

Západ: 17:05

Sobota

zataženodeštík

3°C

teplota 4°C 2°C

Neděle

zataženoMrholení

4°C

teplota 7°C 2°C

Pondělí

zataženo

4°C

teplota 6°C 2°C

Úterý

zataženodeštíkdrobné sněžení

4°C

teplota 5°C 2°C

Letenka Lansing

Lansing se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Lansing - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Lansing.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace