letadlo ico Levné letenky do Detroitu

Detroit je největší a nejlidnatější město ležící u ústí stejnojmenné řeky do jezera svaté Kláry v americkém státě Michigan, nacházejícího se na severozápadě USA. Leží v okresu Wayne County, jehož je hlavním městem, a zároveň je to největší město na hranici mezi USA a Kanadou. V centru Detroitu žije přes 680 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to až 4,2 milionu lidí, díky čemuž je Detroit osmnácté nejlidnatější město USA. Mluví se tu anglicky a měnou je americký dolar. Podívejte se do USA za výhodné ceny, právě teď se sem prodávají levné letenky do Detroitu.

Letenky Praha - Detroit

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: DTT
Letenky do USA - Detroit

Najdi nejlevnější letenku

Coleman A. Young International Airport

Zkratka letiště: DET
Letenky do USA - Detroit

Najdi nejlevnější letenku

Detroit Metropolitan Wayne County Airport

Zkratka letiště: DTW
Letenky do USA - Detroit

Najdi nejlevnější letenku

Willow Run Airport

Zkratka letiště: YIP
Letenky do USA - Detroit

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Detroitu

Městu Detroit slouží hned několik letišť. Z nich největší je Detroit Metropolitan Wayne County Airport, mezinárodní letiště, které je nejrušnějším michiganským letištěm a jedním z nejdůležitějších dopravních uzlů v zemi. Jeho IATA značení je DTW a leží asi 30 kilometrů jihozápadně od Detroitu. Má celkem šest ranvejí a tři terminály, které každý rok poslouží asi 33,4 milionům cestujících. Doprava do centra města je zajištěna například autobusovými linkami 125 a 280, či taxíkem, kdy vás tato cesta bude stát 48 dolarů. Dalším letištěm, kde můžete přistát, když si rezervujete levné letenky do Detroitu z Prahy, je Coleman A. Young International Airport s IATA kódem DET. To leží 9 kilometrů severovýchodně od Detroitu a má dvě přistávací dráhy z asfaltu. Mnoho cestujících je tu každý rok odbaveno v jednom terminálu a do centra města se poté dostanou autobusem, taxíkem nebo vypůjčeným autem. Třetí možností je letiště Willow Run Airport, ležící asi 35 kilometrů jihozápadně od Detroitu.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43
Detroit - místní čas: 10:16
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 42.331429, -83.045753
Vzdálenost z Prahy: 6999 km


Do Detroitu za turistickými cíli

V Detroitu se nachází mnoho budov postavených v zajímavém architektonickém stylu. Jedná se například o novobarokní budovu Wayne County Building, klasicistní Cadillac Place obyčejně nazývané General Motors Building, Fisher Building, která je celá vyvedena ve stylu art deco, či West Canfield Historic Distric, který je postaven v anglickém baroku nazývaném také jako styl královny Anny. Kromě těchto staveb tu najdete římskokatolický kostel svatého Josefa a dům Lucien Moore House. Za kulturou vyrazte v Detroitu do divadla Fox Theatre, Comerica Park, muzea Dossin Great Lakes nebo do kasina v MotorCity Casino Hotel. Užijte si svou dovolenou na severu USA a poznejte důkladně díky levným letenkám do Detroitu toto město.

Levné letenky do Detroitu

Toužíte letět do USA, ale nechcete dát za letenky celou svou roční výplatu? Tak si rezervujte levné letenky do Detroitu. Letenky Praha - Detroit jsou snadno a rychle k mání, stačí si je zabookovat online z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Detroitu 12 hodin. Nepromeškejte svou příležitost a pořiďte si akční letenky do Detroitu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Detroit

slunce

3°C

Východ slunce: 7:07

Západ: 18:22

Sobota

zataženo

7°C

teplota 9°C 4°C

Neděle

slunce

11°C

teplota 16°C 5°C

Pondělí

zataženo

14°C

teplota 20°C 9°C

Úterý

zataženodeštík

15°C

teplota 18°C 12°C

Letenka Detroit

Detroit se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Detroit - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Detroitu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace