letadlo ico Levné letenky z Prahy na Detroit Metropolitan Wayne County Airport
v Detroit - USA Amerika

Mezinárodní letiště Detroit Metropolitan Wayne County Airport je nejrušnější Michiganské letiště a jeden z největších uzlů pro leteckou dopravu. Najdeme ho přibližně 30 kilometrů jihozápadně od centra Detroitu, kde bylo otevřeno už v roce 1930, kdy jste si sem také mohli koupit první letenky. IATA značení letiště Detroit Metropolitan Wayne County je DTW. Letiště Detroit Wayne County má celkem šest příletových a vzletových ranvejí, na kterých každý rok dosedají letadla s až 33,4 miliony pasažérů na palubě. Ti jsou poté odbavováni v terminálu Edwarda H. McNamara nebo Severním terminálu a to podle toho, jestli cestují z domácí nebo zahraniční destinace. Staňte se jedním z nich i vy, musíte si jenom včas rezervovat levné letenky na letiště Detroit Metropolitan Wayne County Airport, které jsou právě teď dostupné za naprosto akční ceny a to s odletem z Prahy.

Detroit Metropolitan Wayne County Airport - DTW

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Detroit
Zkratka letiště Detroit Metropolitan Wayne County Airport v Detroit - USA je: DTW

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> DTW
Jednosměrná letenka

DTW -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Detroitu z letiště

Letiště Detroit Metropolitan Wayne County Airport je s Detroitem spojeno hned několika způsoby. Využít můžete například autobusové linky číslo 125, která vás odveze na Fort Street v Detroitu, nebo spoje 280, jezdící na Middlebelt Road. Jízda taxíkem vás do centrální části Detroitu vyjde zhruba na 48 dolarů. Kromě toho se můžete přepravit snadno a rychle sami, když si na letišti zapůjčíte auto. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a zabookujte si levné letenky na Detroit Metropolitan Wayne County Airport v Detroitu z Prahy, které jsou právě teď za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.26
Detroit - místní čas: 12:33
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 42.22205, -83.35147


Levné letenky na letiště Detroit Metropolitan Wayne County Airport

Lákala by vás cesta do velkého amerického města Detroit, ale obáváte se drahých letenek do takové destinace? Tak nyní už nemusíte, protože právě teď máte jedinečnou příležitost si zabookovat online levné letenky na letiště Detroit Metropolitan Wayne County Airport v Detroitu a to přímo s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Detroit přibližně 12 hodin.


Počasí Detroit

slunce

28°C

Východ slunce: 6:10

Západ: 21:05

Čtvrtek

slunce

22°C

teplota 26°C 17°C

Pátek

slunce

23°C

teplota 28°C 17°C

Sobota

slunce

26°C

teplota 31°C 19°C

Neděle

zataženo

26°C

teplota 31°C 21°C

Pondělí

sluncepolojasno

25°C

teplota 29°C 22°C

Levná letenka z Prahy na Detroit Metropolitan Wayne County Airport
Detroit - USA Amerika

Letiště Detroit Metropolitan Wayne County Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Detroit - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Detroit Metropolitan Wayne County Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace