letadlo ico Levné letenky do Joensuu

Joensuu je město nacházející se na jihovýchodě Finska při ústí řeky Pielisjoki do jezera Pyhäselkä asi 80 kilometrů západně od hranic s Ruskem, 400 km od Helsinek a 130 km od Kuopia. Jedná se o správní středisko provincie Severní Karélie. V Joensuu žije zhruba 75 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu finština a švédština a měnou euro, jako ve zbytku Finska. Pořiďte si levné letenky do Joensuu ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Joensuu

Joensuu Airport

Zkratka letiště: JOE
Letenky do Finska - Joensuu

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Joensuu

Letiště Joensuu Airport leží přibližně 11 kilometrů severozápadně od centra Joensuu v obci Liperi. Letiště bylo otevřeno už v roce 1937 a jeho IATA kód je JOE. Joensuu Airport má jednu přistávací a vzletovou dráhu z asfaltu a také jeden terminál, kterým ročně projde zhruba 150 000 spokojených cestujících ročně. I vy si můžete koupit levné letenky na Joensuu Airport a ušetřit tak nějakou tu korunu. Z Joensuu Airport se do města dostanete místní dopravou nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Joensuu - místní čas: 2:09
Časové pásmo: Europe/Helsinki (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 62.583328, 29.75
Vzdálenost z Prahy: 1671 km


Do Joensuu za turistickými cíli

Joensuu je především studentské město, jelikož se tu nachází známá univerzita. Ta byla založena v roce 1969 a nabízí vzdělání na osmi fakultách. Kromě té je tu také krásná budova radnice, kterou v roce 1914 postavil architekt Eliel Gottlieb Saarinen. Za vidění určitě stojí i kostel v Joensuu, který byl postaven na počátku 20. století. V okolí města je panenská příroda, tak si kupte levné letenky do Joensuu a vydejte se na procházku po finské přírodě. Teď na to máte.

Levné letenky do Joensuu

Poznejte krásnou přírodu Finska, nyní se sem prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do Joensuu jsou k dostání na internetu – velmi rychle ale mizí, takže si je určitě rezervujte co nejdříve. Průměrná doba letu je do Joensuu s levnými letenkami z Prahy 4 hodiny. Zabookujte si levné letenky do Joensuu ve Finsku s odletem z Prahy ještě dnes.


Počasí Joensuu

zataženodeštík

5°C

Východ slunce: 5:41

Západ: 20:20

Středa

zataženo

3°C

teplota 6°C 0°C

Čtvrtek

slunce

5°C

teplota 7°C 2°C

Pátek

slunce

6°C

teplota 9°C 3°C

Sobota

slunce

5°C

teplota 8°C 2°C

Letenka Joensuu

Joensuu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Joensuu - Finsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Joensuu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist