letadlo ico Letenky do Izraele
Israel

Izrael je země Blízkého východu ležící na pobřeží Středozemního, Mrtvého a Rudého moře v jihovýchodní části Asie. V Izraeli žije 8,2 milionu lidí, přičemž 75% z toho jsou Židé. Jedná se tedy o jediný židovský stát na světě. Úředním jazykem je tu arabština a hebrejština, měnou potom nový izraelský šekel. Hlavním městem Izraele je Jeruzalém, kde se setkávají tři náboženství – křesťanství, judaismus a islám. Žije tu 890 000 obyvatel. Navštívit Jeruzalém můžete teď s levnými letenkami snadno.

Aktuální kurz: 1 ILS = 6.23


Letiště Izrael

Podnebí v Izraeli – kdy koupit letenky do Izraele

Klima v Izraeli se značné liší v jednotlivých lokalitách. Na pobřeží je podnebí středomořské, což znamená, že jsou tu velmi chladné a deštivé zimy, zatímco léta jsou horká a suchá. Více na jih se projevuje pouštní charakter Izraele, kde jsou mírné i zimní měsíce. Pokud si chcete objednat levné letenky do Izraele, využijte období mezi květnem a zářím, kdy tu zřídkakdy prší.

Do Izraele za turistickými cíli

Největším turistickým cílem v Izraeli je hlavní město Jeruzalém. Jedná se o nejdůležitější město pro židy, protože se tu nacházel Jeruzalémský chrám a v současnosti je tu Zeď nářků. Křesťané v Jeruzalémě navštěvují především Olivetskou horu, baziliku Svatého hrobu, Getsemanské zahrady a viu Dolorosa. Jeruzalém je rovněž třetí největší místo pro muslimy. Ti sem míří za skalním dómem a mešitou Al-Aksá. Dále se tu nachází i velký památník obětem holocaustu. Zajímavá místa jsou ale po celém Izraeli – například se jedná o město Safed, kde byla rozvinuta kabala, Nazaret, kde žil Ježíš, Tel Aviv, moderní město s mnoha plážemi, Betlém, místo narození Ježíše, nebo třeba Bejt Še'an, kde se nachází rozsáhlé vykopávky. Projděte se po místech, kde vyrůstal Ježíš, nebo se přijeďte potápět do Izraele, kam se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Levné letenky do Izraele

Podívejte se do krásného Izraele a města Jeruzaléma s levnými letenkami s odletem přímo z Prahy. Právě nyní se do Izraele prodávají letenky za nízké ceny, takže si to nenechte ujít. Průměrná doba letu do Izraele z Prahy je 4 hodiny. Rezervujte si svoje levné letenky do Izraele s odletem z Prahy ještě dnes.

Izrael

Izrael je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Izraele čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace