letadlo ico Levné letenky do Eilat

Ejlat je město nacházející se v Izraeli na pobřeží Akabského zálivu v Jižním distriktu. Je to nejjižněji položené město státu, které se nachází 3 kilometry západně od jordánských hranic a 10 kilometrů východně od egyptských hranic. V Ejlatu žije přibližně 50 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu arabština a hebrejština a měnou je nový izraelský šekel. Kupte si levné letenky do Ejlatu z Prahy a podívejte se do této oblíbené turistické destinace.

Letenky Praha - Eilat

J. Hozman Airport

Zkratka letiště: ETH
Letenky do Izraele - Eilat

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ejlatu

Letiště Eilat Airport nebo také J. Hozman Airport se nachází přímo v centru města. V roce 2017 by toto letiště mělo být nahrazeno novým Ramon Airport. Letiště Eilat bylo otevřeno v roce 1939 a jeho značení je ETH. Má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, ve kterém se každý rok prostřídá až 1,4 milionu pasažérů. Do centra Eilatu se dostanete hromadnou dopravou, dále taxíkem nebo si na letišti Eilat můžete půjčit auto. Kupte si levné letenky do Ejlatu a podívejte se do Izraele.

Eilat
Aktuální kurz: 1 ILS = 6.63
Eilat - místní čas: 0:03
Časové pásmo: Asia/Jerusalem (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 29.55805, 34.948212
Vzdálenost z Prahy: 2858 km


Do Ejlatu za turistickými cíli

Ejlat má mnoho turistických atrakcí, které tu můžete navštívit. Kromě velkého počtu veřejných pláží, na kterých se můžete opalovat a plavat v teplém moři, je to například potápění, plávání s delfíny v Dolphin Reef, podvodní mořská rezervace Coral Beach Nature Reserve, jacht klub a další. Vyrazit můžete také na výlet na velbloudím hřbetě. Kulturní vyžití v Ejlatu najdete v městském muzeu, umělecké galerii nebo v muzeu sexu. Kupte si levné letenky do Ejlatu z Prahy a užijte si tu pravou dovolenou v Izraeli.

Levné letenky do Ejlatu

Chcete se podívat do Izraele, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože levné letenky do Ejlatu teď sežene za pakatel. Levné letenky do města Ejlat jsou s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle rezervovat online. Což byste měli udělat co nejdříve, protože akční letenky do Ejlatu jsou brzy vyprodané. Průměrná doba letu do Ejlatu z Prahy je 10 hodin.


Počasí Eilat

slunce

21°C

Východ slunce: 6:01

Západ: 17:42

Sobota

slunce

24°C

teplota 28°C 20°C

Neděle

slunce

24°C

teplota 27°C 20°C

Pondělí

slunce

23°C

teplota 26°C 20°C

Úterý

sluncepolojasno

26°C

teplota 30°C 22°C

Letenka Eilat

Eilat se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Eilat - Izrael i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Eilat.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist