letadlo ico Levné letenky do Tel Avivu

Láká vás podívat se do Izraele, ale nechcete dát za letenky celou svou výplatu? S levnými letenkami do Tel Avivu / Lodu to nebude nutné. Levné letenky do města Lod u Tel Avivu jsou s odletem z Prahy a jejich rezervaci zvládne každý online. Průměrná doba letu do města Tel Aviv (Lod) je z Prahy 3,5 hodiny. Podívejte se do Lodu ještě dnes.

Letenky Praha - Tel Aviv

Ben Gurion International Airport

Zkratka letiště: TLV
Letenky do Izraele - Tel Aviv

Najdi nejlevnější letenku

Sde Dov Airport

Zkratka letiště: SDV
Letenky do Izraele - Tel Aviv

Najdi nejlevnější letenku

Základní informace o městě Lod v Tel Avivu

Lod je město nacházející se na severozápadě státu Izrael asi 15 kilometrů jihovýchodně od Tel Avivu. Lod leží v Centrálním distriktu a jeho název je odvozen od stejnojmenného biblického města. Populace města Lod je přibližně 71 000 obyvatel, kteří jsou smíšeného arabsko-židovského původu. Úředním jazykem je tu arabština a hebrejština a měnou nový izraelský šekel. Kupte si levné letenky do města Lod u Tel Avivu z Prahy a podívejte se do této destinace skoro zadarmo.

Tel Aviv
Aktuální kurz: 1 ILS = 6.55
Tel Aviv - místní čas: 20:35
Časové pásmo: Asia/Jerusalem (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 32.080879, 34.780571
Vzdálenost z Prahy: 2613 km


Do města Lod u Tel Avivu za turistickými cíli

Město Lod stojí na místě starodávného města Lydda. Nachází se tu tedy některé pozůstatky z této doby. Určitě mezi ně patří známá mozaika, která byla ve městě vykopána. Významné archeologické naleziště města Lod je také u Khan el-Hilu. Ve městě se dále nachází zajímavá synagoga, mešita a kostel, přičemž tyto stavby stojí v těsné blízkosti. Náboženská tolerance je tu tedy opravdu silná. Z Lode se navíc snadno můžete podívat do nedalekého Tel-Avivu nebo Jeruzaléma. Kupte si levné letenky do města Lod a nebudete litovat.

Letiště ve městě Lod / Tel Aviv

Mezinárodní letiště Ben Gurion Airport u Tel Avivu bylo dříve známé jako Lydda Airport nebo Lod Airport. Jedná se o největší mezinárodní letiště v Izraeli, přičemž se nachází asi 7 kilometrů severně od centra města Lod. Toto letiště, které patří mezi pět nejlepších letišť na Blízkém východě, je pojmenované podle premiéra Davida Ben-Guriona. IATA značení letiště Lod u Tel Avivu je TLV. Má tři příletové a vzletové dráhy z asfaltu a dva terminály značené jako 1 a 3. Terminály 2 a 4 buď nebyly nikdy otevřeny, nebo byly zbořeny. Celkový počet cestujících je 14,9 milionu, přičemž jedním z nich můžete být i vy s levnými letenkami do města Lod. Z letiště Tel Aviv se do centra města dostanete snadno vlakem, autobusem, taxíkem nebo autem.

Levné letenky do Tel Avivu

Největší mezinárodní letiště Tel Avivu se nachází v 7 km vzdáleném městečku Lod.


Počasí Tel Aviv

sluncepolojasnodeštík

28°C

Východ slunce: 13:58

Západ: 1:52

Pondělí

sluncepolojasno

28°C

teplota 30°C 25°C

Úterý

sluncedeštík

28°C

teplota 30°C 25°C

Středa

sluncepolojasno

27°C

teplota 30°C 25°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

27°C

teplota 30°C 25°C

Letenka Tel Aviv

Tel Aviv se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tel Aviv - Izrael i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tel Avivu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist