letadlo ico Levné letenky do Jeruzalému

Mezinárodní letiště Ben Gurion (TLV) je hlavním letištěm pro cestující do Jeruzaléma v Izraeli. Letiště se nachází asi 20 km jihozápadně od centra. Nachází se zde informační stánek s poradenstvím ohledně cestování po Izraeli a okolních oblastech. V Jeruzalémě jsou i další dvě menší letiště - Sde Dov Airport (SDV) a Atarot Airport (JRS).

Letenky Praha - Jerusalem

Atarot Airport (Jerusalem International Airport)

Zkratka letiště: JRS
Letenky do Izraele - Jerusalem

Najdi nejlevnější letenku

Turistické cíle

Oblíbená místa v Jeruzalémě jsou Staroměstské náměstí s Chrámem Božího hrobu; Chrámová hora s Al Aqsa mešitou; Hrad s Davidovou pevnosti; Masada; Yad Vashem holocaust memorial; Garden Tomb; Mamilla Mall; Mahane Yehuda trh; Ben Yehuda ulice; Menora Gardens; King David Hotel; Old City Walls; Church of the Holy Sepulcher; Western Wall Tunnel Tour; Ein Karem Village; Mount of Olives; Dome of the Rock a mnoho dalšího, co uvidíte na vlastní oči, když si zarezervujete levné letenky.

Aktuální kurz: 1 ILS = 6.23
Jerusalem - místní čas: 6:30
Časové pásmo: Asia/Jerusalem (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 31.769039, 35.216331
Vzdálenost z Prahy: 2665 km


Jeruzalém v Izraeli

Jeruzalém je jedno z nejstarších měst na světě a je domovem náboženských a historických památek. Město je plné starobylých chrámů, mešit a synagog, které jsou obklopeny úchvatnou architekturou. Kromě toho je tu také množství muzeí, galerií a parků. Pro milovníky historie je tu spousta památek, které stojí za to navštívit - od Starého města po Chrámovou horu a od Golanských výšin po Masadu. Cestování do Jeruzaléma a nákup letenek do Izraele jsou snadné i když si vždy raději dopředu ověřte aktuální bezpečnostní situaci. 


Počasí Jerusalem

slunce

30°C

Východ slunce: 5:33

Západ: 19:47

Pátek

slunce

30°C

teplota 35°C 25°C

Sobota

slunce

29°C

teplota 34°C 24°C

Neděle

slunce

29°C

teplota 33°C 24°C

Pondělí

slunce

29°C

teplota 34°C 24°C

Letenka Jerusalem

Jerusalem se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Jerusalem - Izrael i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Jeruzalému.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace