letadlo ico Levné letenky do Canberra

Canberra je hlavní město Austrálie, přičemž leží na jihovýchodě tohoto státu. Je to největší vnitrozemské město a osmé největší v Austrálii. Za hlavní město bylo vybráno v roce 1908 jako kompromis mezi Sydney a Melbourne. Canberra leží na pobřeží jezera Burley Griffin a ve městě žije přes 380 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou australský dolar, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Canberry s odletem z Prahy a navštivte hlavní město Austrálie.

Letenky Praha - Canberra

Canberra International Airport

Zkratka letiště: CBR
Letenky do Austrálie - Canberra

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve městě Canberra

Mezinárodní letiště Canberra International Airport se nachází na východním okraji města Canberra přibližně 5 kilometrů od centra. Jedná se o osmé nejzaměstnanější letiště v Austrálii. Canberra International Airport bylo otevřeno v roce 1927 a jeho kód je CBR. Má celkem dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a dvoukřídlou budovu terminálu. Každý rok je v Canberra International Airport odbaveno na 3,2 milionu cestujících. Doprava do města je zajištěna autobusovými linkami, taxíky nebo zapůjčením auta na letišti. Kupte si levné letenky do města Canberra ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 AUD = 16.51
Canberra - místní čas: 16:37
Časové pásmo: Australia/Sydney (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -35.283459, 149.128067
Vzdálenost z Prahy: 16039 km


Do Canberry za turistickými cíli

Ve městě Canberra se nachází mnoho zajímavých míst, která byste během své návštěvy určitě měli vidět. Jedná se například o sídlo parlamentu Parliament House, věž Telstra Tower, Black mountains, což je hora, která se tyčí nad městem, národní zvonkohru National Carillon, Kostel všech svatých a historickou památku Government House. Leťte se podívat do hlavního města Austrálie, s levnými letenkami do Canberry z Prahy, teď máte tuto příležitost.

Levné letenky do města Canberra

Poznejte, jak to funguje u protinožců – kupte si levné letenky do města Canberra a podívejte se do Austrálie. Letenky do Canberry jsou s odletem z Prahy a objednat si je stačí online na této stránce. Průměrná doba letu do Canberry z Prahy je 24,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Akční letenky do Canberry jsou ale horké zboží, tak s jejich rezervací neotálejte.


Počasí Canberra

sluncepolojasno

10°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 17:11

Středa

slunce

9°C

teplota 11°C 7°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

9°C

teplota 11°C 8°C

Pátek

slunce

6°C

teplota 7°C 4°C

Sobota

sluncepolojasno

1°C

teplota 4°C -1°C

Letenka Canberra

Canberra se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Canberra - Austrálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Canberra.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist