letadlo ico Levné letenky do Melbourne v Austrálii

Melbourne je hlavní a nejlidnatější město australského státu Victoria, ležícího na jihu Austrálie. Tato metropole se nachází na jihovýchodním pobřeží u přírodní zátoky Port Phillip a je to druhé největší město v Austrálii a Oceánii. V centru města, kudy protéká řeka Yarra, žije přes 4,3 milionu obyvatel. Melbourne někdy bývá nazýváno „Australským městem zahrad“, přičemž se zde mluví anglicky a platí australským dolarem. Levné letenky do Melbourne jsou za nízké ceny a navíc s odletem z Prahy, tak neváhejte.

Letenky Praha - Melbourne v Austrálii

Melbourne Airport

Zkratka letiště: MEL
Letenky do Austrálie - Melbourne v Austrálii

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Melbourne

Mezinárodní letiště Melbourne Airport, které je známé také jako Tullamarine Airport, je druhé největší letiště v Austrálii a hlavní pro město Melbourne, od kterého leží 23 kilometrů severozápadním směrem. Letiště bylo otevřeno už v roce 1970 a jeho IATA kód je MEL. Má dvě příletové a vzletové ranveje z asfaltu a také celkem čtyři terminály, z nichž je jeden mezinárodní a ostatní jsou určeny pro domácí destinace. Každý rok je na letišti v Melbourne obslouženo přes 32,3 milionu spokojených cestujících. Buďte jedním z nich i vy, stačí si objednat včas levné letenky do Melbourne z Prahy. Do centra města se pak z letiště v Melbourne dostanete autobusovou dopravou, která do města jede asi 20 minut, taxíkem nebo si můžete zapůjčit auto a vyrazit po vlastní ose.

Melbourne v Austrálii
Aktuální kurz: 1 AUD = 16.66
Melbourne v Austrálii - místní čas: 4:27
Časové pásmo: Australia/Hobart (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -37.813999, 144.963318
Vzdálenost z Prahy: 15913 km


Do Melbourne za turistickými cíli

Kupte si levné letenky do Melbourne z Prahy a podívejte se například na tyto památky – APA Building, která v době svého dokončení na konci 19. století byla nejvyšší budovou Austrálie, budovu Royal Exhibition Building, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, parlamentní dům, novogotickou katedrálu svatého Pavla, železniční stanici Flinders Street, Eureka Tower, která byla v roce 2013 čtrnáctou nejvyšší budovou na světě, či historickou kolej Ormond College, která patří k univerzitě Melbourne. Kulturní zážitky hledejte v divadle Princess Theatre, Národní galerii královny Viktorie či státní knihovně Viktorie. Pak se na chvíli posaďte v Albertově parku s jezerem nebo Carltonských zahradách a užije si svou návštěvu australského města Melbourne.

Levné letenky do Melbourne

Zažijte luxusní dovolenou v Austrálii a to za nízké ceny. Právě teď si můžete pořídit levné letenky do Melbourne, které jsou s odletem z Prahy a snadno se dají objednat online. Průměrná doba letu je z Prahy do Melbourne asi 23 hodin v pohodlném letadle. Levné letenky do Melbourne z Prahy jsou na trhu velmi žádané, proto si je zabookujte co nejdříve, dokud nějaké jsou.


Počasí Melbourne v Austrálii

zataženo

13°C

Východ slunce: 6:43

Západ: 17:58

Úterý

zataženo

19°C

teplota 20°C 17°C

Středa

sluncepolojasno

15°C

teplota 16°C 14°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

13°C

teplota 15°C 11°C

Pátek

slunce

11°C

teplota 13°C 9°C

Letenka Melbourne v Austrálii

Melbourne v Austrálii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Melbourne v Austrálii - Austrálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Melbourne v Austrálii.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist